reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy przed wykonaniem testu ciążowego

reklama
Ja czułam się jak chora, mega głowa mnie bolała, choć nie wiem czy to miało z tym związek 🤷🏼‍♀️ Ale muszę przyznać, że bardzo długo mi się utrzymywał ten ból głowy i był jednym z pierwszych dolegliwości ciążowych, a później doszła ich jeszcze cała masa 🙈
 
Hej dziewczynki. Jakie mieliście objawy przed wykonaniem testu ciążowego do potwierdzenia tej cudownej nowiny 😀❤️
Mnie tylko bolało podbrzusze jak na okres, co było dziwne bo nie miałam tak przed okresem nidgy. Ale i tak nie powiązałam tego z ciążą. I tak mnie jeszcze bolało podbrzusze przez część pierwszego trymestru 🙂
 
Szczerze to nie pamietam 😂 zrobiłam test 8 dni po owu i już miałam kreskę. Ale zero bólu piersi, nic - może trochę byłam senna, odwiozlam męża do pracy, wróciłam i miałam jednego pinka w szufladzie - myśle a zrobię, co mi szkodzi 😂 No i tak w sumie z bomby wyszło 😁
 
Typowe okresowe objawy, zero jakiś rewelacji wskazujących na ciaze 😁 jedyne co to miałam plamienie być może implantacyjne przed miesiączka, która już nie nadeszła :)
 
reklama
Żadnych typowych objawów.
28dc się poryczałam, że nie jestem w ciąży (nie ryczę przed okresem) coś mi się nie zgadzało więc poszłam do apteki po test.
 
Do góry