reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy i samopoczucie w ciąży i po ciąży

Co do szałwi to nie wiem, każdy lekarz mówi co innego:-( Mi tylko krwawiły i pomogła sensodyne i częste nitkowanie. Dziewczyny mam wyniki moczu pierwszy raz od dawna mam leukocyty z osadzie, nie dużo bo 5 - 10, norma, 3 - 5. Oczywiście się zestresowałam, bakterie nieliczne, czy macie teraz w ciąży z tym problem? Nie mam żadnych dolegliwości ze strony układu moczowego? Jutro mam wizytę więc wszystkiego się dowiem. Na szczęście nie mam już anemii.

Mnie spojenia, ani kości:-) nie bolą na szczęście w ogóle.
 
reklama
asia.85, ja miałam taki problem ze 4 tygodnie temu. Dostałam profilaktycznie od razu antybiotyk, żeby się te leukocyty nie rozszalały. Na bakterie gin kazała mi nawet nie zwracać uwagi. Najważniejsze są leukocyty, których podwyższony poziom wskazuje na infekcję, jakiś stan zapalny. Kilka dni antybiotyku i leukocyty wróciły do normy.
 
Asia super że anemia znikneła :tak: a na mocz zlewne coś ci da ;-) a mi się chyba strasznie wzrok popsuł, dobrze, że mam w czerwcu wizytę, bo widzę okropnie :confused2:
 
naprawde? nie wiedzialam o tym...nie slyszalam nic na ten temat w ogole, a ostatnio pokochalam herbatke mięta z jabłkiem... jest super orzezwiajaca na takie upaly, ale tam chyba jest jakos w miare malo tej miety,bo z polowa to owoce, no i nigdy tez nie chce mi sie jej zaparzac az 10 minut...
 
reklama
Do góry