reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy i samopoczucie w ciąży i po ciąży

K8libby i działa ci sudokrem na te otarcia? ja noszę majtochy szorty i się tak nie ocierają uda :tak:

ja jak kicham, to łapie mnie bolący skurcz brzucha :dry:
 
reklama
irisson, działa na te krostki co wyskakują...
a co do kichania, to też czuję dyskomfort przy kichaniu, zwłaszcza pod koniec dnia, kiedy jestem wzdęta jak balon.

Z innych ciekawostek, to mąż mi powiedział, że chrapię jak lokomotywa i popierduję w nocy... uroczo...
 
katjusza, cieszę się ;)

Teraz już wiem dlaczego mąż na pieszczotki nie ma chęci, z taką pierdziołchą też bym nie chciała...
 
Ewa z tym rwącym bólem w dole pleców też tak mam. Głównie wtedy, gdy zdarzy mi się przez chwilę leżeć na plecach i próbuję przewrócić na lewy bok. Tak mnie narywa po lewej stronie,że szkoda gadać. Teraz najbardziej dokuczają bóle pleców,a ostatnio jak się nachodziłam to bolała lewa łydka. W ogóle zauważyłam, że u mnie wszystkie dolegliwości jak nie większość skumulowane są po lewej stronie. Większe rozstępy po lewej stronie (na tzw. boczku),kolka - głównie po lewej stronie,ból pleców największy po lewej, dzieciątko głównie kopie po lewej stronie. Ciekawe czy to przypadek, czy co :tak:

K8libby z tym chrapaniem to chyba normalne,bo mi np. znacznie trudniej ostatnio oddychać i pewnie też tnę komara, ale mój M ma dobry sen i rzadko się przebudza. Z tym popierdywaniem... nie wiem jak jest podczas snu, ale cieszę się, że mamy psiaka, zawsze mogę zwalić na niego winę :-D Ach ciąża to uroczy, kobiecy okres, wychodzi z nas taka księżniczka Fiona a propos motywu stóp ze Shreka :-)
 
Ale te pierdy są głośne! Mówi, że słyszy je siedząc w pokoju obok, a potem chrapanie, więc pewnie robię to przez sen... My mamy 2 koty, więc na nie nie zwalę, ciche z nich bestie...
No co, no jesteśmy obrzydliwe, żeby jeszcze wiedzieli, jakie wydzieliny będą się z nas sączyć po porodzie, to by nas wcale nie chcieli...
 
K8libby hahaha no nieźle, mój też ostatnio mniej chętny do wieczornych zabaw, ale to chyba przez to, że jak śpię, to z otwartą buzia i mi ślina leci :szok:
 
Teraz nic co ludzkie już na bank nie będzie nam obce !
ja to pamietam jak mojej przyjaciółce obwieściłam, że jestem w ciąży a ona juz rodzila, to mi zaczela gadac jak to bede miala sraczki na zmiane z zaparciami :szok: itp itd... i to tak totalnie na luzie o tym mówiła. a ja sie tylko patrzyłam wkoło czy nikt jej nie słyszy - bo jechalysmy autobusem.

Mnie to najbardziej krępuje to jak mi się wszystko odbija... jak jakiejs śwince.
Z chrapaniem to nie wiem jak jest, nikt w domu nie narzeka bym go budziła i gardło rano mnie nie boli (a bolalo gdy kiedys bralam leki nasenne i po nich chrapałam)
 
Ale żeście mi humor poprawiły dziewczynki. Ubawiłam się nieźle po tych waszych opisach :-) rzeczywiście ciąża to jednak taki mało kobiecy czas i po porodzie tak samo. K8libby Twoje teksty mnie rozwaliły :-) no ale cóż, trzeba to przeżyć. Potem się weźmiemy za siebie żeby nasi mężczyźni szybko zapomnieli o tym czasie.
 
reklama
Do góry