reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy i samopoczucie w ciąży i po ciąży

Głośne pierdy przez sen to już wyższa szkoła jazdy więc k8libby chylę czoła :-D Ja profilaktycznie na noc otwieram okno,żebyśmy nie obudzili się w oparach :tak: Też nie sądziłam,że będę miała takie mało kobiece zachowania, ale cóż... nie można wszędzie być damą :-D
 
reklama
Ale sie usmialam:-DJa to w razie czego zrzucam na luizke ,i mowie tak zeby tz slyszal....Co to bylo luizka?znowu pryt?A ona biedna odpowiada z pelna powaga,,noooo plyt zrobilam ...tak plyt fuj teraz jest ''A to przeciez nie ona tylko ja.:-D
 
Dzisiaj młoda kapusta na obiad, całe szczęście mąż na wyjeździe, bo by potem opowiadał, że wuwuzele z pokoju słyszał...
 
Dziewczyny, ale mnie od dwóch dni dziąsła bolą. Najpierw dolne prawe od wyrzynającej się ósemki, a od wczoraj lewe też od ósemki, która próbuje się wydostać. Znacie może jakieś łagodne specyfiki delikatnie uśmierzające ból?

A bierzecie coś w sytuacjach, gdy boli Was głowa?
 
MieMie, ja nawet nie łykam jak mnie bardzo boli bo wiem, że mi najlepiej robi sen, ale bardzo mnie jeszcze w ciąży nie bolała. Ja na odwrót w ogóle nie puszczam bąków, za to nasz Ed potrafi takie cichacze zapodać, broń biologiczna:-)
 
MieMie polecam apap abo zwykly paracetamol- nie ajmy sie zwariowac-jak boli to trzeba sie jakos ratowac :-):-) nikt nam medu nie da za bycie 'matka cierpiaca':-D mi sie jak do tej pory udlo wziac w sumie moze 6 tab. wiec to chyba nie jest najgorszy wynik, ale sen tez jest dobra sprawa :-)

u mnie hmm.. jak juz udalo sie zwalczyc luszczacy sie brzuch (polecam masc L3 pruri..cos tam) to dopadl mnie mega katar - pozostalosc po wizycie u krewnych, ktorzy mieli chore dziecko i zapomnieli uprzedzic..masakra nie moge oddychac, spac nic! najbardziej mnie wnerwia,ze nic nie mozna wziac, a jak kolejny raz slysze w aptece "woda morska" to mam ochote wepchnac im ja w ... noo to sie chociaz wyladowalam..

 
ja ogolnie rzadko biore leki, bo uwazam ze organizm duzo zwalczy sam z pomoca natury (czytaj owocow, warzyw itd)
wiec czysty paracetamol pozwalam sobie brac jak bol glowy utrzymuje sie dluzej niz godzien bo idzie juz wtedy zwariowac
 
reklama
Ja mam wrażenie że mi mleko, jogurty pomagają na ból głowy, ogolnie nabiał. Nawet gdzies czytalam ze to faktycznie moze tak byc :-p a wiec polecam szklanke mleka
 
Do góry