reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Objawy i samopoczucie w ciąży i po ciąży

reklama
pod koniec mi sie zrobilo kilka wokół pępka i te wlasnie tak swędzolą. to moze znak ze znikaja? :cool2:

a co do połogowych plamień, u mnie to wszystko tak niedawno było, a już leci zdecydowanie mniej. co gorsza, lekko pieką mnie szwy, ale też delikatnie swędzą wyższe rejony niewymownej, które z rodzeniem i szwami nic nie miały wspólnego. dziś nawet troszkę tam boleśnie. czy powinnam to czymś potraktować, clotrimazolum czy czyms? czy do ginki leciec? i czy leciec do ginki jak ze mnie jeszcze leci? :confused:
 
Ostatnia edycja:
Weronka, po 6 tygodniach możesz iść na kontrolę tak czy tak. U mnie robią wtedy zawsze cytologię, ale tylko jeśli upławy już się skończyły. Dlatego czekałam na ich koniec z zapisaniem się do lekarza.
 
Dziewczyny czy top normalne ,ze minęlo 6 tyg ,a ja mam krwawienia?? Do ilu po porodzie wogole takie krwawienia moga wystepowac? mam wrazenie ,ze to nigdy sie nie skonczy:no: ide dzis zapisac sie na wizyte gin...
 
Agnes ty sn rodziłaś czy cc? sn to całkiem możliwe, cc niby nie powinno, bo podczas zabiegu cię czyszczą, ale jak Cię to martwi to idź do gin. :tak:

mnie boli brzuch, ale nie w środku, tylko z zewnątrz mam strasznie tkliwy, okropnie głupie to uczucie :baffled:
 
reklama
Irisson mialam cc, ide sie dzis zapisac ,ale w ciazy chodzilam prywatnie,a teraz juz ide na NFZ wiec nie wiem ile sie bedzie czekac na wizyte...jak dlugo to pojde prywatnie bo troche mnie to martwi.Niby juz nie konczylo, byly delikatne plamienia,ze cieniutkie wkladki dawaly rade ,a teraz krwawienia od nowa...:baffled:
A Ty Irisson mialas cc? i tak kolo rany Cie boli? mnie tak to nie boli brzuch, jedynie jak dotkne rany to cos tam troszeczke zaboli, ale delikatniutko
 
Do góry