reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Objawy i samopoczucie w ciąży i po ciąży

U mnie to jednak nie @. W nocy i dziś już sucho... Dziwna sprawa. Może to owulacja? Poprzednio miałam nitki krwi przy pierwszej. Tylko temp. dziś niska, a po owulacji powinna jednak skoczyć.
 
reklama
Pisze juz chyba o tym w 3 watku;) Ewa u mnie byla dzis polozna i jej powiedzialam ze mialam delikatne juz plamienia a tu nagle krwawie od wczoraj. Kazala obserwowac i jesli to bedzie sama krew bez sluzu i dojdzie do tego bol w podbrzuszu to musze udac sie do ginki, bo byc moze zle sie macica obkurcza.Tak wiec nie chce Cie straszyc ze cos nie tak ale moze lepiej sprawdz to u swojego gina...Ja poczekam kilka dni jesli nie przejdzie to pojde... A tez myslalam ze @ wrocil, choc cos za wczesnie sie wydawalo...
 
ale ja też mam tak samo, już zupełnie nic, sucho i czysto np całą dobę albo dłużej... a potem znów zalew... ciemnoczerwony, a dziś np taki jasny - jakby wodnisty, nie wiem czy to wszystko stamtąd było czy nie posikałam się :p bo niestety mam lekki problem z tym przy kichaniu i kaszlu. no ale w każdym razie niby wszystko mi zanika a potem znów dużo naraz, i miałam tak już ze trzy razy
 
Ja też się dopisuje do grona "czysto i nagle zalewa" zastanawiałam sie nawet nad szybsza wizyta u gina, ale wydaje mi się że to jeszce połogowe upławy chyba:confused:
 
Ewa to jak juz sucho to chyba nic sie nie dzieje,ale lepiej sprawdzic;)
U mnie wkladki nie wytrzymuja wiec musialam sie znow przerzucic na podpaski:/ Poczekam kilka dni jak nie przejdzie to wybiore sie do ginki, bo polog dopiero za 2 tygodnie sie konczy...
Olga no denerwujace to troche.Myslisz ze juz koniec zawracania glowy tymi podpaskami a tu znow...Kurcze swoja droga i tak dziwne ze wytrzymuje tyle z tymkrwawieniem.Kiedys wkurzal mnie moj 3-4dniowy okres, a teraz juz 4tyg leci i leci:dry:
 
W sumie racja...Najlepiej poradzic sie gina, bo mnie polozna wlasnie przed bolem ostzegala, ze jakby co to do ginki...A Ty Ewa wspominalas ze Cie cmi. A my mozemy gdybac co to moglo byc a gin zobaczy i oceni czy i jak sie macica obkurczyla i czy z nia wszystko ok :)
 
No to jak czytam, że każda ma takie objawy to zaczynam się martwić, że to ze mną jest coś nie tak a nie z Wami :dry:. Bo u mnie od dawna cisza, spokój, sucho... A przecież ja nie karmię piersią tak normalnie, jak się powinno karmić...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry