reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy i samopoczucie w ciąży i po ciąży

Dziewczyny jak tam mdłości? U mnie masakra. nie wymiotuję ale mdli mnie non stop. Zajadam to ciągle czymś ale ile można jeść? Dziś zamierzam zakupić imbir świeży i dorzucić pasterek do herbaty. macie z tym jakieś doświadczenia?
 
reklama
u mnie mdłości masakra. są całymi dniami, potrafią mi też dokuczać w nocy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a czasem zdarza się że i do porcelanowego ucha się zwierzam, tak jak wczoraj, pół dnia łazienkę okupowałam.
 
hej sierpnioweczki , u mnie tez mdlosci dokuczaja,ale ciesze sie z tego bo to dobry znak,tzn ze jest duzo hormonu ciazowego ktory podtrzymuje ciaze ale jednoczesnie powoduje mdlosci. do wytrzymania ;)
ja tez mialam plamienia, nawet na poczatku byly one jasno czerwone,dosc sporo, pozniej przemieniky sie w brazowe uplawy. u mnie powodem jest krwiak. na usg wyglada on jak drugi pecherzyk, lekarz na poczatku myslal ze to dwie ciaze ale jest to nie mozliwe bo mialam podany tylko 1 zarodek podczas ivf. mam zalecone lezenie, ale bez przesady, takze chodze troche po domu, nie sprzatam nic wlasciwie nie robie. bire dupka 3*1 i cyclogest 2*1. plamienie wlasciwie juz ustaje.
 
Mnie mdli najczęściej w nocy i nad ranem.. Dziś pół nocy nie przespałam. Poza tym towarzyszą mi wzdęcia, zaparcia, ból piersi ( chociaż wreszcie mi urosły :D ) i ciągnie mnie w dole brzucha, jakbym miała dostać za chwile okresu.
 
a i jeszcze zauważyłam poprawę cery. Zawsze miałam raczej tłustą cere a teraz się to unormowało. Już się nie świecę :)
 
Ja mam ochotę na kwaśne rzeczy :) A poza tym chyba nic... Brzuch jak na okres czasem zaboli. Mdłości nie mam i w sumie to mnie to martwi, bo jakbym miała to bym wiedziała,ze jest ok... Czuję się normalnie.
 
mdli mnie od wczoraj strasznie , cała noc nie przespana, dobrze , że mój ukochany podtrzymywał mnie na duchu , bo bym się chyba zapłakała z tego wszystkiego, a tak spał czujnie i cały czas na posterunku by mi pomóc...powiem wam , że jestem z niego mega dumna:-) dzisiaj tez myślałm że mi po śniadaniu przejdzie a tu d... ble i ble...fakt nie wymiotuje ale tak muli jak bym zaraz miala zwymiotować.... tak w ogóle dzis już nie mam zaparcia a wrecz przeciwnie...aha całe swięta nie wychyliłam nosa z domu tak mnie rozłożyło, ale teściowa mnie postawiła na nogi hektolitry herbaty z miodem z lipy swojskim + cała cytryna+ sok z malikn swojski i udało sie!
 
Mnie mdli najczęściej w nocy i nad ranem.. Dziś pół nocy nie przespałam. Poza tym towarzyszą mi wzdęcia, zaparcia, ból piersi ( chociaż wreszcie mi urosły :D ) i ciągnie mnie w dole brzucha, jakbym miała dostać za chwile okresu.
U mnie mdłości brak, reszta identycznie jak u Ciebie :))
Dodatkowo w nocy mój pęcherz nie wytrzymuje i muszę wstawać na siku:sorry2:, zaczęło się ....
Przygnębia mnie perspektywa braku możliwości spania na brzuchu, kiedy będzie już większy, więc korzystam póki mogę :)
 
U mnie mdłości brak, reszta identycznie jak u Ciebie :))
Dodatkowo w nocy mój pęcherz nie wytrzymuje i muszę wstawać na siku:sorry2:, zaczęło się ....
Przygnębia mnie perspektywa braku możliwości spania na brzuchu, kiedy będzie już większy, więc korzystam póki mogę :)
Ja już nie śpię na brzuchu inna sprawa, że mam swój własny spory brzuszek, ale przed testem od parunastu lat śpię na brzuchu ze względu na skoliozę, bo inaczej się nie da:] Teraz się boję, że tkanka tłuszczowa zgniecie dzidzię hehe;D



MDLI MNIE...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ainhoa ja tez z brzuchatych Czytalam ze niektore dziewczyny chcialy by juz miec brzuszek Ja moge oddac swoj bo juz mi sie znudzil Wszystko mam w miare szczuple tylko ten brzuch wyglada ciagle jakbym byla conajmiej w 6 mies Taki wystajacy do przodu Czesto slyszalam od ludzi ze jestem w ciazy a ie bylam:wściekła/y:No coz taka moja uroda juz A ja mam mdlosci caly dzien Ale najgorsze jest to ze jak dluzej nie mowie i potem otworze buzie zeby cos powiedziec to mam odruch wymiotny I okropnie sie tym stresuje bo nie wiem czy to przez ciaze czy kolejny objaw nerwicy Dziwne to troche bo o takim objawie ciazowym nie slyszalam jeszcze Mam nadzieje ze to przejdzie A wogole to codzien sciska mnie w gardle Juz mam dosc
 
Do góry