reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy i boleści-ku pocieszeniu

reklama
Taaaa :)))))
To nas wszystkie czeka :)
A propos ogórków.... podobnie pochłaniacie?? Mnie się zdarza. A potem jakaś czekoladowa przekąska na przykład :confused:.......... Hm,nieźle.
Ta moja druga ciąża jest zupełnie inna niż pierwsza. Zadziwiam sama siebie.
 
To moja piata ciaza (mimo, ze dzidziolek bedzie w), to powiem Ci, ze kazda ciaza jest inna Ta teraz po raz pierwszy obfituje w zachcianki: fistaszki, ogorki kiszone i takie tam rozne... Poza tm slabo i spac sie chce.......
 
A ja tym razem uwielbiam pomidory:-) snia mi sie po nocach hi, hi, hi...
To moja druga ciaza. W pierwszej nie mialam zadnych zachcianek a teraz narazie pomidory!!! Ciekawe co jeszcze bedzie...? Mam nadzieje, ze skoro jest inaczej to bedzie Zuzia
a176.gif
 
moja tez zupelnie inna niz wczesniejsze
najwkekszym zskoczeniem byly silne wymioty i mdlosci calodobowe
ktore na szczescie juz minely
 
ja wczoraj oddalam panu kibelkowi calusna kolacje i czuje,ze na spagetti jeszcze dlugo bede patrzec krzywym okiem :-D.... poza tym mam jakies dziwne a nawet bardzo dziwne sny....
 
reklama
Do góry