reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy i boleści-ku pocieszeniu

a ja objawów teoretycznie zadnych ponadto tonami pochlanila owoce szczegolnie te soczyste takie jak mandarynki i lubuje sie w sokach tj.wisniowy , pomaranczowy - pycha:-)
 
reklama
no hejka
moje mdlosci zelżaly :-) mdli mnie do obiadu--nigdy nie wiem siadajac z talerzem czy zjem czy nie; wezme lyzke i zaczyna mnie ssac :confused: i wcinam
najfajniej jest wieczorem :eek: zjadlam dzisiaj-pol kilbasy--takiej z pętka :-) pomidora, jablko, pomarancze, ogorka swiezego 3 kanapki z szynka i ogorkami i maz chcial mi kochany zrobic niespodzianke i kupil mi sernik na zimno---a mnie nie ciagnie do slodyczy :-) ale pewnie tez zjem :tak:

ktoras pisala ze lekko plamila; ja bym zadzwonila do poloznej sie zapytac co robic
 
No, skoro mowa o kolacji to.... wyruszam do lodówki w celu wchłonięcia śledzi :-)
Mmmmm.., ale mnie wzięło. Lecę.

A co do plamienia to wizyta u lekarza obowiązkowa. Lepiej się upewnić,że wszystko O.K. niż żyć w niepewności.
Miłego wieczoru,pa.
 
No ja jak na razie nei mam żadnych takich specjalnych zachcianek... jak na razie to nic w sumie nie jem bo co zjem to zwymiotuje... i jedyna rzecz która już teraz we mnie wchodzi to sucha bułka... nawet lubona zupa ogórkowa straciła na wartości :-/
 
Ja narazie mam ochote na owoce. Ale tez jest mi, niedobrze nie moge patrzec na wedliny. W sklepie miesnym robi mi sie niedobrze.
 
Liwus mniam mandaryki, pochlaniam je tonami. Jest jedna z nielicznych rzeczy po których mnie nie mdli.

dorka mam tak samo wędliny i mięso to po prostu koszmar, ale dziś odkryłam że na śniadanie dobra jest świeża sucha bułka :-D:-D.
A mnie na śniadanko nachodzi na ryby w puszce. Teraz mi się cały czas nimi odbija.

Dziewczynki mam głupi problem - jak mnie mdli to potem dużo ... bekam. Co mam z tym zrobić. Pije tylko soki, więc tam nie ma gazu tak jak w napojach gazowanych.
 
;-) Witam Przyszłe Mamusie.
Moje Maleństwo ma dopiero 8 tygodni. Solidaryzuję się w mdłościach i bólach piersi. Zauważyłam jeszcze jeden objaw... Chyba zaczynam wpadac w histerię.
A tak już na poważnie. Mam pytanie, to moja pierwsza ciąża więc jestem w tym bardzo szczypiorkowa. Po krótce - krwawiłam w 6 tygodniu ciązy i miałam kłujące bóle brzucha. Gino uznał zagrożenie poronieniem, dostałam duphaston i miałam uważać,nie widział poza tym Dzidziusia na USG a HCG miałam wysokie. Teraz na szczęście krawienie ustało, Niunio jest tam gdzie powinien, i lekarz stwierdził brak zagrożenia. :-D
A teraz sedno: niepokoją mnie kłujące bóle w podbrzuszu, krótkotrwałe, przeszywające aż do pochwy. Macie też takie objawy???? Gino nic na to nie powiedział:baffled: Wiem,że powoli tam sie wszystko rozciaga ale zaczynam sie niepokoić. Odetchnę dopiero w 2 trymestrze. Nawet brak dzisiejszych porannych mdłości uznałam za zł omen. Poratujcie w stresie. Takie bóle są normalne??
 
reklama
Mc_Dusiek - ja jestem drugiraz w ciazy i miewalam bole ale tylko takie jakby miesiaczkowe. Teraz czasem mnie kuje ale to bardziej od wzdec, ktore mnie mecza strasznie i tak jak pisze mamusiasynusia i Sylcia 31 odbija mi sie tez choc nic gazowanego nie pije tylko wode niegazowana albo soki lub herbatki owocowe lub ziolowe. Herbate zwylka-czarna pije tylko jak czuje sie spiaca bo to cofeina i nie chce przesadzic bo to podobno moze zaszkodzic serduszkowi dzidzi, a poza tym nawet nie mam zbytnio ochoty. Najbardziej wchodzi mi woda:-)
Mamusiusynusia- mi po mandarynkach itp odbija sie baaardzo, bardziej niz normalnie i wzdecia okropne, w pierszej ciazy tak nie mialam. Czemu to tak nas meczy?:-(
I kedy to minie?
 
Do góry