reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy i boleści-ku pocieszeniu

to ja trochę z innej beczki - ostatnimi czasy mam wszystkie koszule do prania w ekspresowym tempie, bo ulewa mi się z piersi. Nie dużo, ale plamy są. Też tak macie?
 
reklama
Anecia76, u mnie spokojnie, bez żadnych wycieków:tak:Tzn. jak ścisnę, to kropelka jest, ale samoczynnie nic mi sie nie wylewa;-)
 
anecia ja tez tak mam zauważyłam że jak leże na boku i przyciskam piers to czasami mi zniej poleci. Myśle ze to jest na takiej zasadzie ze leząc uciskasz brodawke i tp powoduje ze cos wylatuje. Tak samoistnie tzn gdy chodze czy siedze nic mi nie leci.
 
Ja mam tak jak Kasia, czyli jak ścisnę to coś tam poleci, ale mocno dopatrywać się trzeba i na dodatek niecodziennie..mam nadzieję, że się po porodzie odblokuje, a jak nie, to trudno, będę karmic butelką i obżerać się zakazanym pożywieniem:)
 
w ostatnim miesiacu ponoc potrafia sie pojawic rozstepy wiec szczegolnie trzeba dbac
znajomy lekarz powiedzial mi oststnio coby smarowac sie oliwa z migdalow ale szczerze szukalam tego specyfiku i nie moge znalezc
smaruje sie codziennie balsamami i tez z drzeniem serca obserwuje cialko - ale poki co nie ma pęknięć
 
reklama
Do góry