reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy i boleści-ku pocieszeniu

dziewczyny a ja tak spytam z innej beczki - jak wygląda czop śluzowy?? czy to jest właśnie taki czop czy tak jak więcej upławów??
dziś od rana dziwne rzeczy mi się dzieją, w nocy i rano miałam właśnie takie "upławy" na wkładce a potem przez cały dzień więcej bezwonnego płynu na wkładce, musiałam zmieniać kilka razy, mocz to raczej nie był!!
czy możliwe że to wody płodowe sie sączą pomału???
ja już głupieje.........
 
reklama
AHaa, mi sie czop kojarzy z taka galaretowatą substancją/gęstym śluzem i może odchodzic kilka dni:tak:A jak wyglądają sączące się wody płodowe, to nie mam pojęcia:confused:
 
AHaa moze jednak skonsultuj to z polozna lub lekarzem?
ja slyszalam ze wody maoga sie saczyc bo szyjka sie skrocila wiec zawsze lepiej u fachowca sprawdzic

kicrym bylam na porodowce zobaczyc tzn sali nie widzialam bo akurat 2 byly zajete:-) jedna po akcji druga przed wiec rozumiesz:-) ale porozmawialam z polozna ktora bedzie przy mnie w czasie porodu;-)
koncem czerwca pojde raz jeszcze bo wlasnie dokladnie musze sie dowiedziec o te dodatkowe badania na znieczulenie i czy konsultacja z anestezjologiem jest konieczna - jak cos anest jest w szpitalu

no i mi stawia sie brzuch i to noc cala prawie
oj aby przeczekac jeszcze ten czerwiec caly:tak:
 
renia a ta położną się wybiera czy jak to jest?bo ja chce jechac tam po weekendzie zobaczyc co i jak no i popytac o różne interesujące mnie sprawy, kogo ty masz i czy cos się płaci, bo wole być przygotowana.
 
AHaa ja mam identycznie to samo.Uplawy mam raczej zolte,ale bardzo geste i duzo,a czasami wkladaka jest po prostu mokra:baffled: Jak sie dowiesz to daj znac,bo ja mam dopiero wizyte za tydzien.
 
Madzia i Ahaa ja mam trochę podobnie jak u Was:-p ostatnio coraz częściej mam mokro i jak na upławy to, to co teraz się wydobywa jest bardziej wodniste :baffled: zaczynam się zastanawiać czy te nie te sączące się wody, ale dowiem się w poniedziałek na wizycie;-) niby prawie dwa tyg temu wszystko było szczelnie pozamykane, ale teraz coś mi nie pasuje:baffled: w ogóle to kiepsko się czuję:baffled:
 
na ostatniej wizycie podjelam ten problem bo tez jakies takie wodniste upławy mialam wiec dr przepisal mi jakis lek (zapomnialam nazwy a nie chce mi sie stawac do lodowki zajrzec)
i tez tak niby prawidłowo z szyjka nic sie nie dzieje:-)

kamu ja zadzwonilam do jednej pani poloznej z tego szpitala i sie z nia umowilam i zapytalam czy chcialaby byc moja polozna - namiar od znajomej dostalam
 
renia a mozesz podac nazwisko tej PAni?jak bede tam w szpitalu to sie o nia zapytam a moze bedzie na dyzurze akurat.mnie od kilku godzin żołądek pobolewa ale chyba sie przejadłam czereśniami
 
AHaa ja mam identycznie to samo.Uplawy mam raczej zolte,ale bardzo geste i duzo,a czasami wkladaka jest po prostu mokra:baffled: Jak sie dowiesz to daj znac,bo ja mam dopiero wizyte za tydzien.
Ja pisałam w tamtym tygodniu że mam upławy,ale moja lekarka powiedziała że na tym etapie ciąży to jest normalne i mam się nie martwić.
 
reklama
Ja pisałam w tamtym tygodniu że mam upławy,ale moja lekarka powiedziała że na tym etapie ciąży to jest normalne i mam się nie martwić.
Dokładnie - mnie mówi to samo; ja się męczę z tym od początku ciąży i generalnie lekarka mówi, że tak musi być, jak dodatkowo wyniki moczu wychodzą nie bardzo albo jest stan zapalny jakiś widoczny, to dostaję dodatkowe leki, które na wyniki owszem pomagają, na upławy natomiast nie. Nie wydaje mi się, by to było podciekanie wód płodowych, bo u mnei wszystko szczelnie zamknięte, a przy takim nasileniu to już by dawno wszystko wyciekło:)
 
Do góry