reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy i boleści-ku pocieszeniu

mamaAli ja tez mam swedzenie stop ale nic nie pomaga. Smaruje balsamem troche lagodzi.Za tydz. mam wizyte zapytam sie lekarza co mam zrobic.
 
reklama
dorka28 dzięki, długo już masz tę przypadłość? Mnie zaczęły swędzieć tydzień temu czyli w 32 tyg. ale dopiero wczoraj myślałam że oszaleję, chciało mi się wyć do księżyca i nic nie pomagało...
 
mnie tez stopy swedza,a zwlaszcza piety:-(Ale to chyba dlatego,bo mnie komary po stopach pogryzly bo spie pozokrywana:wściekła/y:
 
A może to swędzenie od pocenia? Mnie jeszcze nie swędzą, natomiast zaparzają się równo, nie tylko stopy zresztą, więc już podkradam dziecku sudocrem i zasypki:)
 
puder tak sobie, bo się wałkuje w warstwach tłuszczu, za to sudocrem rewelacja, po dwóch dniach rozprawił się z odparzeniami; natomiast na stopy to puder chyba lepszy, bo krem jest tłusty.
 
reklama
Do góry