reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy, dolegliwości i różne inne niedogodności

Dawidowe mnie tez szlag trafia jak słucham takich rzeczy. Gdybym od początku nie miała nudności to bym sie nie przejmowała ale ja je miałam i nagle znikły. Eh... Muszę dotrwać do wizyty.
 
reklama
Dawidowe mnie tez szlag trafia jak słucham takich rzeczy. Gdybym od początku nie miała nudności to bym sie nie przejmowała ale ja je miałam i nagle znikły. Eh... Muszę dotrwać do wizyty.

a ja nie mam i niegdy nie miałam. Wiec jak sie takich głupot nasłucham to sie potem boje.
 
Ja to sie tylko boje ze pojde na USG a tak sie okaze ze nic nie ma. Nie ma objawów i popadam w paranoje. Nawet niedawno test jeszcz robiłam czwarty i nadal dwie kreseczki, @ nie ma juz 3,5 tygodnia to mnie wszystko pociesza.
 
Dziewczyny, nie tak od razu są pierwsze objawy. Ja przez pierwsze tygodnie od zapłodnienia nic nie miałam. Dopiero w 5-6 t.c. się zaczęły humorki, mdłości, wrażliwość na zapachy i inne. Mdłości mam teraz prawie codziennie, ale wymiotowałam dopiero ze 3 razy.
 
Kathhe wg USG (a miałam ju ż kilka) jestem w 8 tc. I dzidzia ma być jakoś na początku października. Wg OM byłaby pod koniec września, a ja bym była w 9-10 tyg. Jestem trochę zakręcona, bo przez kolejne 3 tygodnie bardzo wczesnej ciąży byłam wciąż w 5-6 tygodniu :D
 
No, rozumiem Was. Też mam straszne obawy (jestem po poronieniu). Ale przecież faktem jest, że tylko około połowa ciężarnych ma mdłości, a inne dolegliwości to już w ogóle są różne dla różnych ciąż albo wcale ich nie ma. Głowa do góry!
 
reklama
ja poki co to nei mam mdlosci gdzies tam z 2 razy moze mi sie zdarzylo ale takie delikatne (oby tak zostalo;-)) ale za to jestem ciagle zmeczona i moglabym spac ile wlezie:-D i biust jest ciagle obolaly juz z miesiac czasu mi dokucza:sorry: pozatym jest okej
 
Do góry