reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Obawy i rady dla majowych mamuś

reklama
mój mały tez ulewa czasem nawet długo po jedzeniu nie wiem jak mozna sobie z tym poradzic
co do obsikiwania ciuszków tez tak miałam i teraz tez czasem sie zdarzy ale pamietaj zeby siusiak był do dołu skierowany
 
witam moj synus tak samo sie budzi w nocy co dwie godz ,ale jeszcze troche i sie to wszystko zmieni jak podrosnie.co do pepka ja nie przemywalam zadnym spirytusem i przy pierwszym dziecku odlecial jak mialo tydzien a teraz przy drugim po 10 dniach ,polozna powiedziala ze ma super ten pepek.nic trzeba sie zbierac do spania bo bedzie trzeba wstac ,pozdrawiam
 
m@dz1@ powiedz mi jak przeżyłaś karmienie z butelki?
bo ja ryczałam jak głupia :-( :-( wiedziałam że jest głodny (po karmieniu w dwóch cyców dopił jeszcze 60ml z butelki), ale tak strasznie przykro mi było że nie ciućka mego cycolka :(((((

przez cały dzień przystawiałam synka tak często jak tego chciał, a że sutki mi już wysiadały to karmiłam go w takich nakładkach z Aventa.
ja też mam wielką nadzieję że laktacja mi wróci (pije inke z mleczkiem, bawarke i herbatke na laktacje z Hippa), każdy dzień przynosi coś nowego - więc jutro laktacja powinna powrócić - taką opcję przyjęłam i takiej się trzymam :tak: :sorry2:
jak nie to się pochlastam :baffled: :wściekła/y: :wściekła/y:
 
tez mi sie serce kraja ale musi jesc niestety pamiataj ze w kapturkach dziecko sie nie najada tak jak powinno
 
U mnie tez coz z mleczkiem ostatnio slabo. pije herbatke z hipp i kawke zbozowa z mlekiem ale jak na razie marne efekty. tak sie zastanawiam jakie mleko w razie czego wybrac gdybym musiala dokarmiac :baffled: ( modle sie by tego uniknac) jakie mleko podajecie ?
 
Kurcze, straszycie tym dokarmianiem, że ja też się zaczęłam przejmować.
Skąd mam wiedzieć na jakim poziomie jest moja laktacja?
Tak bardzo nie chciałabym tak szybko skończyć karmienia tylko piersią. Żeby chociaż 3 miesiące pociągnąć :-(

Też poproszę informację o mleczku. Tak na wszelki wypadek:tak:
 
Hej Dziewczyny! Czytam was od jakiegos czasu, ale jakos tu jeszcze nie pisalam. czas zaczac!

Barmanka- Moj Synek tez urodzil sie duzy i tez strasznie duzo je. Na pocztku balam sie, ze mi nie starczy pokarmu. Karmilam (probowalam - wielka bitwa i krzyk) karmic piersia przez pierwsze 5 dni, potem zaczelam odciagac i dawac z butelki. I przez to odciaganie zwiekszylam sobie laktacje.
Moj Maly wypija nawet nieraz 120ml na jedno posiedzenie, wiec musialam szybko ja rozkrecic. I sie udalo! Masz laktator? Moze to pomoze..

A propo mleka to u nas jest Cow&Gate. I na takie sie zdecydowalam. Cale szczesie jeszcze nie musialam dokarmiac Malego.

Madzia- czemu uwazasz, ze w kapturkach dziecko sie nie najada?
 
Tak mi powiedziała położna zresztą czytałam o tym w książeczce ze szpitala ale nie będę się upierać mówię tylko to co słyszałam
 
reklama
m@dz1@, być może masz racje co do tych kapturków, nie znam się na tym :zawstydzona/y: :zawstydzona/y:
tylko wiesz...mój mały najpierw je z jednego cyca, potem z drugiego i po 1.5 godz od nowa. to wiesz mi że czuje jakby mi sutki miały odpaść :szok: a tak to chociaż mam jakiś ratunek przez dzień czy dwa :sorry2:

malinka ja podaje Aptamil to jest odpowiednik polskiego Bebilonu :tak:

moniqsan - ja cały czas wierze że laktacja mi wróci :tak: to nie jest tak że mi zanikło... tylko po prostu moje dziecie jest bardziej głodne, i cycuszki nie wyrabiają z produkcją mleka :-( pije różne herbatki bawarki, inke z mleczkiem... mam nadzieje że pomoże ..

Dorota tak mam laktator Aventa mam nadzieje że dobry ;-) w sumie to nie pomyślałam by laktatorem rozbudzić dydki :zawstydzona/y: hmmm pewnie spróbuje :-) dzięki za rade, bo w takiej sytuacji każda rada cenna na wagę złota :cool2: odciągnę sobie po kolejnym karmieniu..
twój synek je 120ml? :szok: wow nieźle, myślę że dużo wcina, super, na pewno nieźle ci przybiera na wadze :tak:
 
Do góry