reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy dotyczące niemowląt

reklama
Ja nie wiem co mam robić z karmieniem u Zuzi:(. Dokarmiam mieszanką bebilonem pepti i jak karmię piersią jest wszystko oki, ale jak daje mieszankę to po karmieniu Zuzi wylewa się tak jakby ktoś odkręcił kran. Co robić??
 
Aniolek - może spróbuj dawać Zuzi mniejsze porcje, bo dzieci często nie mają umiaru - tzn jedzą tyle ile się im da i potem im się nie mieści w żołądku i się wylewa. No i druga sprawa że jak z butli je to szybko się jej napełnia brzuszek. Spróbuj dawać mniejsze porcje a częściej. Mocne ulewanie może być też efektem alergii,ale skoro dajesz Bebilon Pepti to chyba nie powinno być po nim żadnej alergii.
 
Cześć dziewczyny.
Laura od kilku dni w dzień mało śpi. Jak zaśnie to potrafi po 5 minutach już płakać. I tak płacze i przysypia lub się całkiem budzi. Najlepiej jej na rękach lub przy cycu i wtedy to może spać i spać. Zastanawiam się czy to normalne, że tak mało śpi w dzień? Ile Wasze maluszki śpią w ciągu dnia?
 
Cześć dziewczyny.
Laura od kilku dni w dzień mało śpi. Jak zaśnie to potrafi po 5 minutach już płakać. I tak płacze i przysypia lub się całkiem budzi. Najlepiej jej na rękach lub przy cycu i wtedy to może spać i spać. Zastanawiam się czy to normalne, że tak mało śpi w dzień? Ile Wasze maluszki śpią w ciągu dnia?
Czasami wcale, a czasami kilka razy po godzince lub pół. Różnie bywa.
 
moja dzisiaj dokladnie takie same show odstawia. Jak przysnie, to po odlozeniu do lozeczka budzi sie po kilkunastu minutach , placz i cycek.Possie troche, przysypia i caly cykl zaczyna sie od poczatku.
 
e-lona na wątku o rozwoju fizycznym dopiero co toczyła się dyskusja na ten temat.
mój to tyle co na spacerze śpi w ciągu dnia
 
reklama
Do góry