reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy dotyczące niemowląt

reklama
marg, happy, szybkiego uporania się z ospą!

alicja, u nas identyczne objawy przy 5 są, tzn były podczas majówki i przyplątała się jakaś wirusówka, bo organizm osłabiony :/ Tera już jest ok, jak ręką odjął, wszystko przeszło, ale coś czuje że wróci bo to tak szybko się nie przebije :no: ale pocieszam się że to już ostatnie draństwo i bedzie spokój, trzeba się jakoś pocieszać ;-) Zdrówka dla Isi :*

dawidowe, jak Laura się czuje ? Kiedy idziecie na kontrole ?
 
ja mam puder w kremie, teraz mam kupic jeszcze fenistil zel, no i krople do oczu bo ma tez krotki na powiekach
a i podczas choroby nie mozna podawac ibuprofenow tylko paracetamol w razie w
kapiemy sie w nadmanaganinie potasu i mlodemu sie podoba
 
Ja ma pytanie kubus ostatnio zaczol zatykac uszy rekami np gdy tv jest glosniej albo ktos stuka obok gdy k kosil trawe dziwne jest to ze wcale nie jest to jakis halas bo przy koszeniu byl w domu a i tak zatykal:confused: pytalam w niedziele lekarki mowila ze uszy ma czyste i moze byc no wrazliwy poprostu a dla swietego dpokoju jak chce to mam isc do laryngologa tyle ze jak pojde z nim do przychodni to mnie zwyczajnie wysmieja jak myslicie powinnam sie martwic i szukac tego laryngologa?
 
Wioli czemu mieli by Cię wyśmiać?
Znając mnie pewnie bym skonsultowała, ale to też może być na zasadzie zabawy, słyszy - nie słyszy.
 
reklama
Kania dlatego ze u nich to zawsze wszystko jest ok a ludzie( polacy) to sobie choroby wyszukuja:no:bylam jak mial zapalenie oskrzeli i zbagatelizowali sprawe a co dopiero jak powiem ze zatyka uszy!
 
Do góry