reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy dotyczące niemowląt

u nas idą te piątki.. myślałam że już z zębami będzie spokój ale jak sie pojawiły częstsze kupki to wolałam sie was spytać no i się rozkręciło :/ Iś wczoraj zrobiła 6 pełnych pieluszek, dziś poszło JUŻ 7 kupek, czyści ją tak, że mam wrażenie ze nie nadąża trawić bo w kupce są kawałki jedzenia :-( , dziąsła czerwone i nabrzmiałe więc jednak zęby. Jest taka płaczliwa i marudna, cały czas mamusia i mamusia, tak cały dzień, jak jej znikam z oczu to w wielki płacz wpada :-( właśnie siedzi przy mnie i liczy moje palce u stóp :baffled:
 
reklama
Alicja - U nas jest podobnie...Zal mi tych naszych biedaczkow.

Ach, no i mialam dodac, ze Pawel slini sie koszmarnie - jeszcze tak nie bylo. Wczoraj przed zasnieciem przemoczyl poduszke i musialam wymieniac na noc :szok:
 
Ostatnia edycja:
Ones biedny Pawełek, mam nadzieje ze i u was szybciutko wyjdą :*

mała nam na razie ne ślini się za to co chwila dzieje sie w pieluszce no i mamy gorączkę. Znając moje szczęście idą parami, ja mam jakiś ząbkowy fenomen - Isi WSZYSTKIE zęby wychodzą parami :/
 
Alicja u Oliwii też parami zęby wychodzą.
Mam nadzieję, że temp spadnie a zęby szybko sie przebiją. O
Ones współczuję, u Nas takie ślinienie było przy tych pierwszych zębach.
 
Kuba przy zebach juz sue nie slini za to wklada reke do samego gardla:eek: poki co wszystkie zeby wyszly bezbolesnie mam nadzieje ze bedzie tak dalej
 
marg bardzo współczuje bo sie teraz pomęczycie ale zawsze jest w tym jakiś plusik że bedzie miał to dziadostwo już za sobą :** trzymajcie sie cieplutko i nie dajcie się tym krostkom :*

laski czy przy ząbkowaniu może być wodnisty katar???? bo już zaczynam świrować czy to zęby czy może przy okazji jakieś przeziębienie :confused: Iś co chwile czyści, ma gorączkę (nie cały czas ale najczęściej rano i pod wieczór), pcha rączki do buzi i do tego jeszcze mamy wodnisty katar. Wczoraj chciałam wybadać sprawę w buzi ale za chińskiego boga nie dała mi tam zajrzeć, a o palcu zapomnieć mogę. Tak więc już głupieje. Wczoraj jej okłady robiłam bo nie chciałam już dawać ibumu, tym bardziej że ja nie lubie leków i zawsze staram się domowymi sposobami zaradzić.
 
Margerritta, Happy współczuję ospy u Waszych Dzieciaczkow, ale tak jak napisała Ala, będziecie mieć za sobą.
Alicja przy ząbkowaniu jak najbardziej może pojawić się katar, organizm jest osłabiony i łapie wszystko, Oliwia zawsze miala katar przy wyrzynających się zębach.
 
reklama
Do góry