reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy dotyczące niemowląt

Alis ja sceptycznie podchodze do tego ze wszystko co zle to orzez zeby moze dlatego ze moje dzieci przy zebach niemialy takich akcji wodnista kupa i katar konczyly sie zazwyczaj czyms innym niz zeby ale wiem ze inne dzieciaczki maja takie objawy gdyby chodzilo o kube to sprawdzilabym u lekarza czy tam sie nic nie rozkreca ake ja to orzewrazliwiona jestem
 
reklama
wioli u nas z dostaniem sie do lekarza to wcale nie taka łatwa sprawa - dzieci zdrowe - tylko na zapisy (przyjmowane w godzinach 8-10.00 łohohoho szaleństwo :/ ), dzieci chore - odstań swoje w kolejce kaszlących malców. No i godziny przyjęć - kiedy ja jestem w pracy. Więc musiałabym wolne brać, poza tym czekanie w kolejce z marudząca Isią - wolałabym tego uniknąć :-( dlatego na razie próbuje swoimi znanymi sposobami jej pomóc.

Dziś tfu tfu jeszcze gorączki nie było! kupy lecą, katarek mniejszy, może wczoraj było apogeum i sie przebiły w końcu? właśnie otworzyła moją szufladę i wynosi na balkon moje skarpetki i bieliznę :eek: zabrałabym jej ale tak sie ładnie bawi..
 
zawsze tez mozesz sola morska popiskac, nie zaszkodzi, u nas zeby byly bez kataru,
doliczylamn sie 150 krostek na glowie, dalej nie licze, ale są wszedzie, najgorsze to te w uszach i na powiekach, między palcami i pachwinami.
 
Marg o jejku to powaznie go wysypalo moj bartek to gira 15 mial na twarzy plecach i przy jajkach zdrowka dla patryka by go ta osoa szybko opuscila!
 
Margerrita i to cały już wysyp czy jeszcze będzie go sypać, żebyś Ty Swego Syn wśród tych kropek znalazła.
Dużo zdrówka dla Wszystkich chorowitków.
 
reklama
Do góry