reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy dotyczące niemowląt

reklama
Czy Wasze dzieci jak pobiegają trochę intensywniej to zaczynają pokasływać? Bo Przemek to tak ma, że jak się rozszaleje i biega dużo to zaczyna kasłać. Ale jak posiedzi to mu od razu przechodzi. Nie wiem czy to normalne czy może nam się zaczyna astma rozwijać...
 
nice, Patryk też tak czasami kaszle, jak dużo biega i się zachłyśnie powietrzem albo jak dużo krzyczy ;-) ale ja się czasami boje że ten kaszel to może mieć podłoże alergiczne bo jest zdecydowanie mniejszy i mniej występuje po inhalacjach :dry:
 
reklama
No to teraz ja wpadam po radę. Czy Waszym dzieciom pocą się główki? Nie chodzi mi o pocenie się tyłu głowy, co ponoć bywa objawem krzywice, ale Hani poci się czółko i szyja. Oczywiście nie zawsze, ale jak jest trochę cieplej. No i łapki raczej też jej się pocą. Nie wiem, czy to norma, czy powinnam się martwić?
 
Do góry