reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy dotyczące niemowląt

reklama
Margerrita ostatnio pediatra nam zasugerował, żeby zrobić (z uwagi na częste infekcje, przeziębienia, choroby). Powiedział, że dziewczynkom powinno się robić takie badanie przy częstym chorowaniu.
Nice sprawa z kupkami się wyjaśniła?
 
Ostatnia edycja:
KANIA - kupki to był na szczęście stan przejściowy po tej chorobie. Teraz już się unormowało i znowu są kolorowe ;-)

Kiedy idziesz z tym wynikiem do lekarza? Ciekawe co na to powie.
 
kochane moje poradzicie coś bo nie wiem czy sie zaczynać już martwić :-(

Iś od bardzo dawna była bardzo "regulaminowa" każdego dnia jedna kupka, max dwie ale takie normalne. Od ponad tygodnia mamy rzadkie kupki - raz są bardzo wodniste, raz mniej ale każda jest rzadka, tak że pampek przeciec potrafi wychodzi ok 5 wypróżnień dziennie. Iś nie gorączkuje, zachowuje sie normalnie więc starałam się tym nie przejmować ale to trwa i trwa i coraz bardziej mnie martwi :-( Iś na 99% nie ząbkuje, nic nie zmieniliśmy w diecie. Macie pomysł od czego to może być? Martwie sie bo nie wiem czy to normalne czy coś sie jednak dzieje. Myślałam o lekarzu ale w tym tygodniu cieżko będzie bo koleżanka w pracy jest chora i musiałam sie zgodzić na nadgodziny.
 
alicja nie wiem co Ci poradzić, bo u nas to przeważnie kupy takie przy ząbkowaniu albo jak Łukasz weźmie jakieś lekarstwa to i wtedy się takie rzadkie kupy zdarzają. Może spróbuj na razie podawać jej jakiś probiotyk typu Dicoflor , lacidofil a jeśli nie ustąpi przez najbliższe dni to wtedy pójdźcie do lekarza. Możecie też spróbować smecte.
 
Alicja u nas takie kupy to przy ząbkowaniu były, rzadkie i częściej.
Jak miała ostatnio wirusa to często też robiła ale to już były takie wodniste.
Może zrób tak jak Mała_mi radzi, coś osłonowego podać, to na pewno jej nie zaszkodzi.
A pije normalnie? je normalnie???
 
reklama
Do góry