reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy dotyczące niemowląt

reklama
Właśnie policzyłam: do ukończenia 6 miesięcy przez Justynę zostało 68 dni, czyli Bebilonu potrzebowałabym 11,5 opakowania, a Gerbera 25,2 opakowania. Mam jeszcze 6 opakowań Gerbera w zapasie plus jedno dopiero rozpoczęte, ale nie 25! Muszę się rozejrzeć za jakąś promocją zanim wszystko zdrożeje...
 
Właśnie policzyłam: do ukończenia 6 miesięcy przez Justynę zostało 68 dni, czyli Bebilonu potrzebowałabym 11,5 opakowania, a Gerbera 25,2 opakowania. Mam jeszcze 6 opakowań Gerbera w zapasie plus jedno dopiero rozpoczęte, ale nie 25! Muszę się rozejrzeć za jakąś promocją zanim wszystko zdrożeje...

bierz pod uwage ze co jakis czas dziecko zwieksza ilosc picia mleka ;-). Tu trzeba by było policzyc prawdopodobienstwo :tak:
 
mój to można powiedzieć, że w przeciągu jakiś 2 miesięcy zmniejszył ;-) bo pije po tyle samo, ale mniej posiłków ;-) ale faktycznie pewnie 180 będzie pił niedługo, więc ja też muszę obliczyć prawdopodobieństwo ;-)
mam jeszcze 8 puszek nieotwartych
 
moja pije 150 ml ale czesto troche zostawia. Zawsze ja ucze ze damy trosze zostawiaja. Chyba raz zazadała dokładki i wypiła jeszcze 30 ml. Naszczescie zrezygnowała z posiłku o 24. Teraz jak je koło 19,30 to dopiero je na spiocha 2,30 - 4 a potem 6-7 i juz wstaje. Czasem ja ubłagam i zasnie na godzinke a potem cichutko oglada sobie raczki i moge pospac jakies 30 minut. ALe nie dłuzej bo wkoncu dostaje w twarz. :zawstydzona/y:
 
dziewczyny, ale chyba nie ma sensu kupować mleka na zapas, bo lista leków refundowanych była zmieniana jeszcze w starym roku, a na mleko chyba jest normalny vat, więc nie powinno podrożeć? czy źle myśle?
 
Wy to robicie ogromne zapasy mleka. My kupujemy 5 puszek albo 6 bo i tak zawsze kupujemy je jak jesteśmy na zakupach spożywczych w Auchanie, bo tam nasz Bebilon AR jest najtańszy. To znaczy jeszcze był po Nowym Roku, na dniach jedziemy uzupełnić zapasy tak więc zobaczę czy coś się zmieniło- oby jednak nie :)

Ostatnio pisałam Was że pojawiły się takie rumieńce na buźce Łukasza i posmarowałam taką maścią robioną którą dała mi znajoma i znikły na razie. Zobaczymy czy się jeszcze pojawią czy nie, 1 lutego mamy wizytę u pediatry więc powiem a jeśli pojawią się teraz na nowo to sam zobaczy.
 
dziewczyny, ale chyba nie ma sensu kupować mleka na zapas, bo lista leków refundowanych była zmieniana jeszcze w starym roku, a na mleko chyba jest normalny vat, więc nie powinno podrożeć? czy źle myśle?
no, ale jednak bebilon podrożał, z tego co dziewczyny pisały.
pepti nie podrożało, ale ja to robię zapasy tylko dlatego, bo kupuję tyle co dostanę na receptę i wolę mieć więcej niż ciągle do lekarza biega specjalnie po to
 
ja tam tez wole miec zapas. Dodatkowo rodzice kupuja. Ostanio kupili 4 bebilony nr 2 bo była prmocja za dwa płacili 60 zł a teraz jeden 45 tak wiec złoty interes szczególnie dla mnie. jakos nigdy nie chca zwrotu. Ostanio kupili małej skórzane czarne lakierki w cc. Jak zacznie chcodzic beda akurat
 
reklama
Ja też mam spore zapasy mleka, w szafie jeszcze 8 nie otwartych. Zawsze jak jestem niedaleko pediatry, to podchodzę po receptę po Bebilon Pepti i wypisuje od ręki... czasami nawet w kolejce do niego nie stoję, tylko wchodzę po samą receptę.
Jak mleka mają zdrożeć to nieciekawie, teraz kupuję puszkę za 9 zł... a to super cena w porównaniu z innymi mlekami
 
Do góry