reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy dotyczące niemowląt

moja Malutka jutro 3 miesiace skonczy:) my mielismy masc na sterydach-antybiotyk (pomoglo po 4 dniach)a jak wyleczylismy to smarujemy ja teraz 2x dziennie emolium mascia specjalna bardzo nawilza. karmie i piersia i butla ale normalnie podaje Jej Nan Pro i nic jej nie wychodzi.
 
reklama
jestem coraz bardziej pewna ze usłyszymy dzisiaj pierwszy raz od lekarza o jakiejś alergii... Znalazłam dzisiaj nową suchą skórę na kolanku.... A te placki na udach zrobiły się już całkiem spore :((( Nie wiem co to będzie.... Przecież ani ja nie zmieniłam diety (choć i tak prawie nie karmię) ani Justynce jeszcze nic nowego nie podawałam! I co się robi z takim dzieckiem? Przecież nie zacznie jeść nutramigenu, bo teraz już nie będzie jej smakował - za duża jest! :((((
A co do Gerbera to je go od początku. Wiec już wcześniej chyba by coś wyszło....? Te AZS jak są zmiany to są w kolorze skóry czy jakieś czerwonawe?
 
Jutro szczepienia - obawiam się wyroku: SKAZA BIAŁKOWA albo alergia... Ale czy to moze wyjść tak ot? Z dnia na dzień, zupełnie bez zmiany diety i innych środków chemicznych (proszki perfumy etc.)? Jestem trochę podłamana, myślałam że się nam upiecze i bedziemy mieli bezproblemowe dzieciątko... :(((((

jestem coraz bardziej pewna ze usłyszymy dzisiaj pierwszy raz od lekarza o jakiejś alergii... Znalazłam dzisiaj nową suchą skórę na kolanku.... A te placki na udach zrobiły się już całkiem spore :((( Nie wiem co to będzie.... Przecież ani ja nie zmieniłam diety (choć i tak prawie nie karmię) ani Justynce jeszcze nic nowego nie podawałam! I co się robi z takim dzieckiem? Przecież nie zacznie jeść nutramigenu, bo teraz już nie będzie jej smakował - za duża jest! :((((
A co do Gerbera to je go od początku. Wiec już wcześniej chyba by coś wyszło....? Te AZS jak są zmiany to są w kolorze skóry czy jakieś czerwonawe?


Kochana,nie chcę cię straszyć,ale u Franka"skazańca" też wszystko wyszło znienacka,bez zmiany diety,proszków itp. I Franek od poczatku jadł co kilka dni bebiko,więc to nie ma większego znaczenia. Po prostu skaza może wyjść później:-(. Oby to nie było to.
 
jestem coraz bardziej pewna ze usłyszymy dzisiaj pierwszy raz od lekarza o jakiejś alergii... Znalazłam dzisiaj nową suchą skórę na kolanku.... A te placki na udach zrobiły się już całkiem spore :((( Nie wiem co to będzie.... Przecież ani ja nie zmieniłam diety (choć i tak prawie nie karmię) ani Justynce jeszcze nic nowego nie podawałam! I co się robi z takim dzieckiem? Przecież nie zacznie jeść nutramigenu, bo teraz już nie będzie jej smakował - za duża jest! :((((
A co do Gerbera to je go od początku. Wiec już wcześniej chyba by coś wyszło....? Te AZS jak są zmiany to są w kolorze skóry czy jakieś czerwonawe?
szorstkie czerwone
natolin od pediatry

kurde czy ja jakas tempa jestem? dlaczego nie moge wstawic suwaczka? poprowadzi mnie ktoras;p?
 
Ostatnia edycja:
No to u nas tylko szorstkie są te zmiany. W kolorze skóry zupełnie. Jeja już prawie ryczę! :(((((((((((((

Emiliab, a co sie dalej robi z takim dzieckiem jak dostanie skazę? Przecież nie zje mi nutramigenu!
 
dziewczyny ja stosowalam rozne kremy dostepne w dk i powiem wam ze Bepanthol nam pomogl:)juz zamowilam z pl rozne cuda a tu suprise:)pomoglo malemu powoli znika juz skora "słonia"z kolan,lokci:)jutro mamy wizyte u lekarza i zobaczymy co tym razem wysmysli:)
 
reklama
dobranocka może to nie pokarmowe! jeśli wyszłaby skaza (czego mam nadzieję nie będzie) to dziecko musiałoby się przestawić na mleko dla alergików, niestety
 
Do góry