reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy dotyczące niemowląt

reklama
hej a ja jestem zalaman znow brak kupek...... od 5 dni nic. obawiam sie, ze maly odetkal sie tylko dlatego, ze temp mu sprawdzalam kilka razy no i czopki z paracetamolem dostawal i moze to ruszylo troche, no i moj antybiotyk, bo teraz od 5 dni nic nie wyprodukowal. to sie juz ciagnie ze 2 miesiace..... w tym tyg mam zalatwione usg na szpitalu u dobrego lekarza, badanie krwii robimy malemu i mocz. bardzo sie martwie bo nie chce dawac czopa, ale nawet tn debridat juz nam nie pomaga.....
 
Strip. Współczucia... Trzymamy kciuki za kupę! I za badania.

A ja podczas dzisiejszej kąpieli zauważyłam coś niepokojącego: za uszkami Justyna miała jakby złogi ulanego mleka, próbowałam to usunąć, ale jak się przyjrzałam to... jest to jednak problem skórny :((( Skórka na klatce piersiowej zrobiła się minimalnie bardziej szorstka niż na gładziusieńkim brzuszku, a na udach te szorstkie placki się powiększyły. Dziewczyny, Justyna prawie nie je piersi! Jedzie cały czas na mleku Gerbera, póki co nie wprowadzałam żadnych innych nowości. Jedynie co to piła herbatkę Hippa od 1 miesiaca. Tę na uspokojenie. No i dramat, bo i ja w swojej diecie nic nie zmieniłam.

Jutro szczepienia - obawiam się wyroku: SKAZA BIAŁKOWA albo alergia... Ale czy to moze wyjść tak ot? Z dnia na dzień, zupełnie bez zmiany diety i innych środków chemicznych (proszki perfumy etc.)? Jestem trochę podłamana, myślałam że się nam upiecze i bedziemy mieli bezproblemowe dzieciątko... :(((((
 
Mn ie nie kazali dawać cebionu, ale zastanawiam się czy nie zacząć. Syn dostawał, bo kazała pediatra, a teraz widocznie inna moda.
A ile dajecie kropelek?

ja daję 3 kropelki (tak zaleca moja lekarka i tyle tez podawalam Mikolajowi)

mała_mi ciężka sprawa , moze jutro wszystko wróci do normy

strip nie dziwie sie ,ze się martwisz brakiem kupki. Mam nadzieje jednak ,ze badanie nie wykaze niczego nieprawidłowego. trzymam kciuki

dobranocka daj znac co lekarz stwierdzi. Oby to nie skaza ani alergia.
 
Ostatnia edycja:
Strip mam nadzieję, że te braki kupki to nic poważnego.
Dobranocka nie wiem czy skaza lub alergia w tym wypadku może wyjść z dnia na dzień. Mleko modyfikowane jest na bazie mleka krowiego więc skaza jest możliwa moim zdaniem. Jednak mam nadzieję, że to jednak nie to.
 
Strip. Współczucia... Trzymamy kciuki za kupę! I za badania.

A ja podczas dzisiejszej kąpieli zauważyłam coś niepokojącego: za uszkami Justyna miała jakby złogi ulanego mleka, próbowałam to usunąć, ale jak się przyjrzałam to... jest to jednak problem skórny :((( Skórka na klatce piersiowej zrobiła się minimalnie bardziej szorstka niż na gładziusieńkim brzuszku, a na udach te szorstkie placki się powiększyły. Dziewczyny, Justyna prawie nie je piersi! Jedzie cały czas na mleku Gerbera, póki co nie wprowadzałam żadnych innych nowości. Jedynie co to piła herbatkę Hippa od 1 miesiaca. Tę na uspokojenie. No i dramat, bo i ja w swojej diecie nic nie zmieniłam.

Jutro szczepienia - obawiam się wyroku: SKAZA BIAŁKOWA albo alergia... Ale czy to moze wyjść tak ot? Z dnia na dzień, zupełnie bez zmiany diety i innych środków chemicznych (proszki perfumy etc.)? Jestem trochę podłamana, myślałam że się nam upiecze i bedziemy mieli bezproblemowe dzieciątko... :(((((

moja chyba po tym mleku gerber dostala jakas skaze:(((dawalam jej od czwartku to mleko i dzis zauwazylam ze ma szorstkie placki w zgieciu raczke kolo lokcia...a i jak dzis zrobila kupke to byla zielonkawa...wiec wracamy do bebiko bo mam nadzijee ze to mleko jest ok i ta skaza wyszla jej dopiero po gerberze. wczesniej tego nie miala
 
Nie chcę was straszyc,dziewczyny,ale przy AZS to właśnie w zgięciach i za uszkami jak są problemy,to to są właśnie typowe objawy...a pojawić się może właśnie ot,tak,znienacka.Amelka dostała jak miała ok.1,5 mca:(.Oby nie...:*
 
dziewczyny oby u Was to nie była alergia, ale lepiej wybierzcie się do swoich lekarzy...
strip współczuję! przypomniałaś mi, że usg jamy brzusznej mamy małemu zrobić, muszę jakoś się zapisać, tylko nie chciałam go ciągać póki przeziębiony.
ja jutro próbuję z moim iść do naszej pediatry
 
a my dzis usg bioderek zeby prywatnie tyle czekac?;/ moja Mala tez ma AZS tzn juz wyleczylismy narazie odpukac nie powraca ale bardzo brzydko wyglada a co najgorsze bardzo swedzi.Amelka miala cala buzke w tym i za uszkami tez
 
reklama
Do góry