reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy dotyczące niemowląt

reklama
Dziewczyny, któraś tu pisała, ze dziecko miało bardzo suchą, wręcz jak słoń (dobrze zapamietałam?) skórkę, lekarz dał jakąś maść czy krem i super pomogło. O co chodziło?? Bo u Justyny coraz większe się te suche placki na udach robią :-(
 
Ktoś cos właśnie pisał. Ja mogę polecić krem AlantanDermoline - przeznaczony właśnie na suchy zrogowaciały naskórek. Dobre są też wszelkie emulsje nawilżające dla niemowląt. Ja stosuje Emolium.


No i mogę polecić ten krem na ciemieniuchę: Oceanic AA Therapy Ja i Mama, krem, na ciemieniuchę, 75 ml Po około 5 dnach stosowania ciemieniuchy prawie już nie widać, jeszcze tylko jakieś pojedyncze łuseczki,ale już takie cieniutkie. No i skóra na głowie całkiem inna się zrobiła :-)
 
my walczymy oliwką z ciemieniuchą... jest lepiej, ale nie rewelacyjnie. więc jak tak dalej pójdzie to chyba spróbuję tego co Ty nice
 
No u nas z oliwką to była walka z wiatrakami - codziennie smarowałam i wyczesywałam przed kąpielą i codziennie na nowo była skorupka. A po kilku dniach stosowania kremu prawie nie ma śladu po tym i skóra się zrobiła gładka i taka 'normalna'. Ten krem zresztą kupiłam po tym jak któraś dziewczyna właśnie na forum go polecała :-)
 
reklama
U nas dwa razy oliwka poszła i po ciemieniuszce śladu nie zostało :-) Udało się!

Kupię ten Cerkoderm 15. Chyba pora najwyższa zanim "suchy placek" się rozrośnie...
 
Do góry