reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy dotyczące niemowląt

reklama
Zauważyłam dzisiaj na jednym paznokciu Łukasza że ma kilka białych plamek na płytce paznokcia. Wiem że gdy ja kiedyś takie coś miałam to oznaczało brak jakichś witamin... a u takiego dzieciaczka co to może znaczyć ?
 
beti, Stargard mówisz?:D ja jakiś czas temu mieszkałam w Choszcznie:D:D:D a z tą zmianą nazwy to niezłe jaja! nudzi się polskim urzędnikom i tyle:/
to ja jeszcze off top;P-Ida,no ja własnie widzę,żeś Ty ziomalka z zachpom:).A tej zmiany to chca nie urzędnicy,tylko oszołomy z wiadomego ugrupowania,co to się nazywają Towarzystwo historyczne czy cos tak:).
 
Zauważyłam dzisiaj na jednym paznokciu Łukasza że ma kilka białych plamek na płytce paznokcia. Wiem że gdy ja kiedyś takie coś miałam to oznaczało brak jakichś witamin... a u takiego dzieciaczka co to może znaczyć ?

no u dzieci tez to oznacza, ale nie ma sie co martwic to nic takiego. A podajesz jakies witaminki?
 
co do ciemieniuchy to my walczymy tylko sama oliwka i na to czapeczka efekty sa naprawde widoczne:)tylko trzeba cierpliwosci.my oliwimy kilka razy dziennie i wyczesujemy.podajecie wit C?kurcze tu tylko D w ilosci 5 kropel.
 
reklama
Do góry