reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O wszystkim i o niczym, czyli jak dobrze być w ciąży :)

Ja dzis tez pół nocy nie spałam bo mnie bolało na dole jak diabli i nie były to skurczybyki o nie :-(...chociaz brzuch mi ywardnieje juz bardzo czesto.

Malutka nadal sie intensywnie kreci :-)...takze chyba u niej dobrze:-).No i njwazniejsze ze dzien konczymy i zaczynamy od czkawulki ;-)
 
reklama
Widze ze juz niektóre mamusie nie bedą kopane :-) bo sie rozdwoiły :-)
A moja wariuje nadal :-)..... w ciągu dnia 3 razy tak intensywnie i nie musze liczyc ruchów bo i tak chyba ze 100 tyck kopników dostaję:-)
Wczoraj wieczorem znów dawał mi popalic :-), a dziś z rana pononie dała o sobie znac.
 
Tak sobie zdałam sprawę, że jakiś czas temu tytuł tego wątku przestał być wiarygodny...bo od dawna narzekamy na ten stan ciążowy i chcemy się go już pozbyć ;-) :laugh2:
Tak sobie pomyślałam, że w porównaniu z dziewczynami, które rodziły w 37 tygodniu ciąży, a ja jeśli urodzę teraz w tym, to będę w ciąży całe 4 tygodnie dłużej łazić...a jeśli nie urodzę w tym tylko dopiero za tydzień, to o całe 5 tygodni dłużej :szok: Normalnie jestem w ciężkim szoku :-D
 
Widze ze juz niektóre mamusie nie bedą kopane :-) bo sie rozdwoiły :-)
A moja wariuje nadal :-)..... w ciągu dnia 3 razy tak intensywnie i nie musze liczyc ruchów bo i tak chyba ze 100 tyck kopników dostaję:-)
Wczoraj wieczorem znów dawał mi popalic :-), a dziś z rana pononie dała o sobie znac.


Jarzyneczka moja tez straszliwie wariuje ..myslalam ze pod koniec ciazy troszke sie to uspokoi ale w gruncie rzeczy lubie te kopniaczki i przeciagania :-) :-)
 
Dziewczyny ja na tym etapie już nie liczylam ruchów....zreszta przyznaje ze w ogole ich nie liczylam bo gdyby to zrobila i o jeden kopniak w ciągu godziny bylo by za mało to bym dopiero PANIKE ZASIAŁA:-D
Zreszta na tym etapie na którym Wy jestescie dziecko jest juz jak normalny dzidziuś wiec zachowuje się jak dzidziuś czyli śpi sporo w ciągu dnia i ma prawo wtedy sie nie ruszac...także moim zdaniem nie ma powodu do obaw.
 
Dziewczyny to jest normalne..zdziwilabym się gdybyście nie narzekały!!!!!!
to już jest ten czas kiedy kobieta bardzo chcę urodzc!
 
Czarodziejko niestety nie masz racji. Byłam 1,5 tygodnia temu w szpitalu i na tym etapie ciąży niezwykle ważne jest, aby była mniej więcej ta sama ilość ruchów. Ich spadek o około 50% może świadczyć, że coś się dzieje, że dzidziuś ma złe warunki i trzeba wówczas ciążę szybko kończyć. Dlatego należy kontrolować czy ruchy dzisiejsze są porównywalne z wczorajszymi, itd. Moja lekarka za każdym razem zwraca mi na to uwagę.
 
mój lekarz powiedział żeby liczyc ruchy dziecka 3 razy dziennie ale nie mówił mi nic o tym że mają być w podobnych ilościach:confused: powiedział że jak jest mniej niż 5 ruchów na godzine to świadczy to o zatruciu ciążowym.
 
reklama
Do góry