reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O samopoczuciu, lękach i oznakach porodu słów kilka

Ja mam takie bóle, kłucia w okolicach jajników co parę dni i później zauważam, że mój brzuch się powiększa. Tak więc jest to z powodu rozciągania. Jak kłucia są boleśniejsze to biorę nospę.
 
reklama
Mi już wszystkie objawy typu mdłści wymioty i nadmierne zmeczenie przeszło, pozostał jedynie tępy ból w podbrzuszu wywołany rozciąganiem się macicy. I nawet wróciła ochota na współżycie, z czego moj partner bardzo sie cieszy ;) Niestety nadal jestem często rozdrażniona i są momenty gdy wybucham złością.
 
Hehehe ja dzis naskoczylam na mojego Ł ze wytarł rozlana pomidorowke sciereczka kuchenna a nie recznikiem papierowym:szok: Teraz jak o tym mysle to mi sie smiac chce. Ale wtedy tak sie wkurzylam ze bez noza nie podchodz:-)
U mnie wszystkie objawy bez zmian. Dziś bylam na dlugim spacerze z przyjaciolka i jej 8miesieczna corcia i powiem wam ze ten spacer wplynal na moje samopoczucie rewelacyjnie!
 
u mnie jak narazie najgorsze jest to ze bez przerwy mogłabym spac ale niestety corka mi na to nie pozwala wiec jakos do wieczora musze wytrzymywac mam nadzieje ze te sennosci szybko przechodzą.
 
Też jestem ciekawa kiedy senność minie, bo nawet jak byliśmy u znajomych ostatnio, to przysnęłam na chwilkę;-)
 
tak, z tym to prawda. Mogloby spanie minac. ja cos ogladalam dzisiaj... i obudzilam sie 30 minut pozniej.
 
Spoko, senność mija po I trymestrze, W II trymestrze jest super, a w III bywa coraz gorzej ze spaniem, choćby ze względu na częste sikanie czy skurcze przepowiadające, choć akurat u mnie było w miarę OK.
Ja co trochę przysypiałam na plaży, na szczęście w cieniu, teraz też ciągle jestem zmeczona.
 
reklama
No to musimy jeszcze trochę poczekać. Dobrze, że mój K. jest wyrozumiały i jak czegoś nie zrobię to mnie wyręcza:-p
 
Do góry