reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O samopoczuciu, lękach i oznakach porodu słów kilka

Witam mamusie :),

ja odkąd jestem na L4 rzadko śpiuniam w ciągu dnia, pewnie dlatego że jestem wyspana i wypoczęta - mnie wystarczy nieraz pół godzinki i jestem jak nowo narodzona :)
 
reklama
Mnie tez wiecznie chce sie spac.. mimo iz nie pracuje ciagle bym spala, szczególnie ze w nocy albo jest mi za cieplo, albo P. mnie grzeje :-) albo chce mi sie siku... nie przypomionam sobie zebym w poprzedniej ciazy tez tak sikala w pierwszym trymestrze, pozniej owszem bo maly uciskal ....
 
Czesc dziewczynki;) Dlugo nie pisalam bo jestem sobie na wakacjach i nie siedze na kompie;) U mnie samopoczucie bez zmian. Chociaz ostatnio mdlosci mniejsze;D Ale sennosc przeokropna. Nawet jak to pisze to chce mi sie spac, chociaz juz dzis zrobilam sobie 30min drzemke. Czekam z niecierpliwoscia az mi przejdzie;)
 
mnie przeszla juz ennosc wczesniej spalam non stop. ale za to opadam z sil od tej pogody w cieniu ponad 30 stopni koszmar w :-(
 
Dziewczynki a jak u Was z mdłościami? Macie moze wymioty? Jezeli chodzi o mdłosci to juz prawie nie mam... Oczywiscie ssie bardzo w żołądku jak jestem głodna, a wieczorami czuję sie tak jakby cos mi na żołądku siedziało, ale nie sa to typowe mdłosci... No i sennosc przeokropna. A jak to jest u Was?
 
angelka123 ja mam podobnie. Mdłości mnie męczyły okrutne ale teraz jest ok, gorzej właśnie wieczorami. Ze spaniem kiepsko. Pierwsza ciąże cała przespałam a teraz niby jestem zmęczona a potrafię pół nocy się kręcić. I głowa mnie często boli no a żadnych leków brać nie można więc się męczę. Pozdrawiam
 
reklama
a mnie hormony męczą i rycze... każdego dnia rycze... dokładnie tak samo miałam w poprzedniej ciązy, że na poczatku ryczałam bez powodu i teraz to samo... ze snem nie mam problemu bo jak cały dzień Ala mnie wykańcza to wieczorem zasypiam jak bobas a rano wstaje niewyspana :( stale brak mi snu.. :(
 
Do góry