reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O samopoczuciu, lękach i oznakach porodu słów kilka

reklama
nowy objaw... spaaać. W nocy śpię co najmniej 9 godzin, ale i tak budzę się zmęczona:eek: No i oczywiście obowiązkowo muszę zaliczyć popołudniową drzemkę (standardowo1,5-2 h). Nawet jak nie śpię, to myślę jakby to odpłynąć na chwileczkę. Ciekawe czy długo to będzie trwalo, bo nie chcialabym przespać ciąży;-)
 
pani cinkowa minie minie to tylko w pierwszym trymestrze a później już nie :) wiec wyśpij sie teraz ile wlezie bo jak juz dzidzia bedzie na swiecie to nie wiadomo czy czas na sen bedziesz miec :)
 
Anecik współczuję. Mnie męczą drugi tydzień. Dziś jakby lepiej. Od każdego zapachu mnie mdli, nawet balsamu do ciała. W pracy makabra (pracuje w przedszkolu), chyba pójdę na zwolnienie. Oby to minęło jak najszybciej. Pomagają mi sucharki i suchy chleb. Tylko na chleb juz nie mogę patrzeć. I miętowe gumy do żucia.
 
pani cinkowa minie minie to tylko w pierwszym trymestrze a później już nie :) wiec wyśpij sie teraz ile wlezie bo jak juz dzidzia bedzie na swiecie to nie wiadomo czy czas na sen bedziesz miec :)

mam nadzieję, bo dziś rano ledwo co zdążyłam wstać a już wracałam do łóżka bo byłam dosłownie nieprzytomna. A co do ilości snu po porodzie to mam nadzieję, że nasz bobas odziedziczy po mnie i po mężu charakter. Ponoć byliśmy super grzeczni jak byliśmy maluchami:tak: Cóż zobaczymy:-)
 
Młdłości chyba najgorsza rzecz jaka może się przytrafić oby mnie ominęły.
Ja natomiast mam straszny apetyt na cebulę mogę ją jeść tonami ale nie jem z wiadomych względów pozwalam sobie dopiero wieczorem ale pewno niedługo będę śmierdzieć że szok.A fruga dziwna rzecz nie palę ale mam straszną ochotę na dymka jak poczuję zapach palącego papieroska to oczy mogła bym wydrapać
 
U mnie lepiej. Mdłości o wiele mniejsze. Tylko jak zaczynam być głodna to mnie bierze. No i nic mi nie smakuje. Schudłam 1 kg. Brzuch mnie często boli.
pozdrawiam
 
reklama
U mnie lepiej. Mdłości o wiele mniejsze. Tylko jak zaczynam być głodna to mnie bierze. No i nic mi nie smakuje. Schudłam 1 kg. Brzuch mnie często boli.
pozdrawiam

nasia na szczęście mdłości nie trwaja przez całą ciąże.. niedlugo się skończą zobaczysz. A teraz pamiętaj, żeby w miarę regularnie się odżywiać i nie dopuszczać tym samym do uczucia głodu, bo wtedy faktycznie mdlości się wzmagają. Trzymam kciuki za Twoje dobre samopoczucie:tak:
 
Do góry