reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

O samopoczuciu, lękach i oznakach porodu słów kilka

reklama
no mi właściwie oprócz bólu piersi i senności już żadne inne dolegliwości nie dokuczają. Z bólem jakoś sobie radzę, choć jest on dosyc uciążliwy, a i z sennością też żaden problem, bo chwilowo siedzę w domu. Jak mi się chce spać to po prostu uderzam w kimę:-)
ciekawe czy dojdą jeszcze jakieś inne dolegliwości. Kiedy zazwyczaj pojawiają się mdłości? może jak do tej pory się nie pojawiły to już ich nie będę miała...
 
no mi właściwie oprócz bólu piersi i senności już żadne inne dolegliwości nie dokuczają. Z bólem jakoś sobie radzę, choć jest on dosyc uciążliwy, a i z sennością też żaden problem, bo chwilowo siedzę w domu. Jak mi się chce spać to po prostu uderzam w kimę:-)
ciekawe czy dojdą jeszcze jakieś inne dolegliwości. Kiedy zazwyczaj pojawiają się mdłości? może jak do tej pory się nie pojawiły to już ich nie będę miała...
u mnie pierwszym objawem były mdłości. jeszcze zanim zrobiłam test wiedziałam co się święci ;) trwają już trzy tygodnie ale na szczęście zaczęły mi przechodzić po niektórych produktach ;)
 
nasia na szczęście mdłości nie trwaja przez całą ciąże.. niedlugo się skończą zobaczysz. A teraz pamiętaj, żeby w miarę regularnie się odżywiać i nie dopuszczać tym samym do uczucia głodu, bo wtedy faktycznie mdlości się wzmagają. Trzymam kciuki za Twoje dobre samopoczucie:tak:

dzięki za mile słowa i wsparcie!
Muli mnie znów od rana ale mniej. Nawet w nocy je mam, przez co spać nie mogę i ciągle się budzę. A pierwszą ciąże całą przespałam.
 
Ja narazie nie mam mdłości ale w poprzedniej ciąży miałam i jak mąz wstawał do pracy to kładł mi koło łóżka szklankę soku malinowego i sucharka i ja zaraz po przebudzeniu to zjadałm polezałam jeszcze chwilke i jakos było.

Moje piersi trochę odpuściły nie dokuczają tak bardzo ale za to stały się takie pełne ze sterczącymi sutkami jakoś trudno mi się do nich przyzwyczaić.
A wieczorami boli mnie żołądek niestety u mnie to taki już standard
 
aniaprzemka napisz co ci pomaga, może i mi pomoże
dzięki

Tak jak pisze kamcia dobrze mieć coś zawsze rano koło łóżka do przegryzienia po przebudzeniu. żeby zapobiec nudnościom zanim się rozszaleją.. Ja zjadam grubą kromę chleba z białym serem i ogórkiem/rzodkiewką - to mi smakuje z rana i jakoś przełykam. Potem w ciągu dnia to zależy. głównie pomaga mi zjedzenie czegoś pikantnego. np. wczoraj uleczyły mnie pierogi ruskie z tym że potem męczyłam się cały wieczór i noc ze zgagą... i bądź tu mądry człowieku :(
 
reklama
Do góry