reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O samopoczuciu, lękach i oznakach porodu słów kilka

A powiedzcie mi od ktorego tygodnia pojawiaja sie mdlosci? Bo ja oprocz bolących piersi nie mam za duzych objawów... A wrecz przeciwnie - czuje sie dobrze... To chyba tez nie dobrze? Wedlug moich obliczen to 5 tydzien i 2 dzien od OM.. Moze za wczesnie jeszcze?

Z tym różnie bywa, każda ciąża jest inna, nie każda kobieta ma mdłości i wymiotuje, nie każda ma zgage i zachciewajki:tak:

A ja właśnie steiwrdziłam, ze mam huśtawkę nastrojów. Siedzę sobie, czytam co napisałyście i wchodzi M do mieszkania i od razu: co ty masz na paznokciach? Pomalowałam paznokcie na ciemno wiśniowy kolor, jakoś tak, bo zawsze jak już maluję to na jasny kolor i zrobiło mi sie jakoś tak smutno i wypaliłam do niego, że nigdy się mu nie podobałam i sie poryczałam:sorry2:
 
reklama
Mnie od kilku dni muli bardzo, najbardziej rano, albo jak dłuższy czas nie zjem... A huśtawki nastroju mam okropne - od płaczu po śmiech:sorry2:
 
Ale Wam fajnie dziewczyny :)
Mnie muli okropnie cały dzień. A rano tragedia. Nic nie pomaga. Wczoraj trochę lepiej, to dziś znów od rana fatalnie. Już się boję , że może z ciążą cos nie tak. Wszędzie piszą o porannych mdłościach a nie całodobowych. Wizytę mam w poniedziałek. A jeszcze w sobotę mam gości i mini imprezę urodzinową muszę przygotować:no: , jak to wytrzymać? Na wszystkie zapachy mnie odrzuca. Szczególnie kawę.
pozdrawiam
 
nasia myślę, że z tobą wszystko w najlepszym porządku, bo w ciąży różnie bywa. jedne wymiotują od rana do wieczora inne tylko rano, a znajdą się i takie, którym nic nie dolega.
a o humorach to wam już nie wspomnę, bo to aż wstyd, biję rekordy hehehehe
 
Ale Wam fajnie dziewczyny :)
Mnie muli okropnie cały dzień. A rano tragedia. Nic nie pomaga. Wczoraj trochę lepiej, to dziś znów od rana fatalnie. Już się boję , że może z ciążą cos nie tak. Wszędzie piszą o porannych mdłościach a nie całodobowych. Wizytę mam w poniedziałek. A jeszcze w sobotę mam gości i mini imprezę urodzinową muszę przygotować:no: , jak to wytrzymać? Na wszystkie zapachy mnie odrzuca. Szczególnie kawę.
pozdrawiam
Nasia świetnie cię rozumiem mnie też muli cały dzień, a co drugi trzeci dzień to już się poddaje i obiad dajmy na to ląduje w wc.. Ale ja się tak cieszę z tej ciąży że mi ta radość rekompensuje wszystkie te bóle cycuchów i mdłości, bóle głowy i senności ;) Myśle sobie, że co jak co ale dla Dzidzi dam radę ;)
 
Mi wydaje sie ze czuje sie w miare dobrze, czytajac wasze przezycia. Mdłości dopadają mnie tylko rano. Lekko pobolewa mnie podbrzusze. Achh no i dzisiejszy upał tylko dał mi w kość. Naprawde to wymęczyło mnie na maksa. Pojawił się nawet okropny ból i ciężkość nóg, a to chyba za wczesnie na to.
 
sylvanas to nie jestem sama z tym bólem nóg. też myślałam, że to za wcześnie, a jednak idąc na spacer z synkiem ledwo wlokę nogami, po kilkuset metrach mam dość, stopy mnie tak bolą, że cały urok spaceru szlag trafia, a do tego kręgosłup strasznie mi daje w kość.
 
reklama
No ja na szczescie kręgosłupa jeszcze nie czuje... Ale pewnie nieduzo brakuje :/ Mam nadzieje ze po tych upałach troszke przejdzie, bo nie wyobrażam sobie jeszcze tak przez 8 miesięcy... Spodziewalam sie tego ok 6 miesiaca ;p
 
Do góry