reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O samopoczuciu, lękach i oznakach porodu słów kilka

Kasienko ja pierwszy raz od dwoch tygodni zjadlam sniadanie ktore mi smakowalo-matko ale ulga!!! Przerzucilam sie na chrupkie pieczywko-moze to jest odpowiedz na moje dolegliwosci-zobaczymy jak minie dzien.
 
reklama
ja tez z musu jem angielskie, ale jednak polskie to polskie :) sa u mnie polskie chleby ale jednak one nie sa az tak swiezutkie, ale na szczescie sa bagietki :)
 
Kasienkadg, ja też lubię zjeść chleb( ale tylko ciemny) z dżemem:tak: Wczesniej zajdałam się bagietkami i bułkami, takimi do pieczenia w domu, ale już mnie odrzuciło póki co od jasnego pieczywa:zawstydzona/y:
 
Ja także wcinam średnio co 3 godzinki gdyż inaczej mam mdłości i mi słabo-martwię się jednak że jak tak dalej pójdzie to za kilka miesięcy będę wyglądała jak Fiona ( tyle tylko że zachowam swój kolor hehe ).
To chyba dlatego że mam w brzuszku dwa głodomorki które chyba na zmianę są głodne


Chlebek z dżemkiem jemy w nocy jak się zbudzimy i popijamy mleczkiem hehe.
Cieszę się jednak że nie denerwują mnie zapachy -jak tak czasem czytam kłopoty które z tym macie to szczerze Wam współczuję mamusie
Buźka
 
reklama
A ja ciagle bym jadla ostre i niezdrowe :p

A najbardziej, ale tak naj naj naj..to mnie odrzuca... od prac domowych :D
Powaznie, co zaczne cos robic, to takie zmeczenie mnie ogarnia, ze nie moge niczego skonczyc.
 
Do góry