reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

O samopoczuciu, lękach i oznakach porodu słów kilka

Dziewczyny czy ktoras z Was plami takim czyms brazowym, wlasnie poszlam do lazienki i wkladka jest brazowa, nie wiem co to moze byc, w pierwszej ciazy tak nie mialam, tutaj lekarze w Anglii uwazaja ciaze dopiero od 12 tyg wiec mi nie pomoga

Czarnula nie mialam zadnych plamień wiec nie moge pomóc. Ale wiem, że w chwili gdy krew ma "żywy" kolor wtedy natychmiast trzeba zgłosić się do gina. Mysle ze nie ma powodów do obaw. A bierzesz luteinę?
 
reklama
Dziewczyny czy ktoras z Was plami takim czyms brazowym, wlasnie poszlam do lazienki i wkladka jest brazowa, nie wiem co to moze byc, w pierwszej ciazy tak nie mialam, tutaj lekarze w Anglii uwazaja ciaze dopiero od 12 tyg wiec mi nie pomoga
Plamiłam bardzo minimalnie zaraz na początku.
Łykam luteinę 2x1.
A jakbyś poszła do lekarza tak po prostu na badanie? Może zrobią usg. Jak bardzo poprosisz, to może zadziałają.
Trudno mi powiedzieć, bo nie znam angielskich realiów, tzn. znam z opowieści.
 
A piersi rosną jak właściwie? calą ciążę stopniowo czy trochę na początku a potem jak się karmi dopiero?
Mi chyba tak z jeden urosły w takcie, a zaraz po porodzie, jak urosły to o dwa rozmiary. Jeśli dobrze pamiętam. Nie zapisywałam :)
popieram cie pani cinkowa moj tez podchodzi oblapuje i mowi moje cyce a ja go po lapach i krzycze ze bola, zreszta nie wiem czemu srobilam sie niedotykalska wszystko mnie drazni :-(
Hormony :D Mnie tylko troszkę swędzą, ale nie bolą. W pierwszej troszkę, ale też nei bardzo.
Rety ja do cierpliwych nie naleze i to wiadomo od dawna. Nie wiem jak to bede dalej znosic:dry:
U większości kobiet wszystko mija po 3im miesiącu, wiec głowa do góry :)
 
Ja sie zaczynam budzic z mdlosciami bleee;/ I natychmiast musze cos przegryzc... I cos czuje, ze dzis ta potworna osemka znowu da mi sie we znaki:( A w dodatku robie prawo jazdy i dzis mam pierwsze jazdy-staram sie nie stresowac zeby dzidzia miala spokoj;D
 
dzisiaj jak narazie nie plamie wiec jest dobrze, ale za to kreci mi sie w glowie i ledwo chodze, masakra

a moze wczoraj na sloncu wiecej czasu spedzilas. zreszta unikaj sloneczka bo mocno grzeje.
ja mialam takie uplawy niby plamienia jak ty na poczatku jednego dnia byly drugiega dopiero plamka na wieczor az do pobytu u lekarza kiedy sie pojawila zywa krew. gdzie juz mi sie kosmowka odklejala.
tak dla swietego spokoju wybierz sie do lekarza moze trafisz na jakiegos normalnego i cie sprawdzi.
 
wlasnie wczoraj za duzo na sloncu nie bylam, ale przenosilam lozko synka do innego pokoju i tak mysle ze od tego dzwigania moze tak sie stalo.
 
Czarnulka - ja plamilam w 1 ciazy ale mało i to zdarzylo sie raz, musialam brac duphaston, moja siostra tez jest w angli i ona bierze raz dziennie nospe forte zaopbigawczo no i lezy, bo wczesniejsza ciaze poronila.


a zapomialam dodaac w tej ciazy siostra tez plamila teraz jest w 12 tyg ale plamila od 6t.c i miala usg itd tyle ze prywatnie wiec moze jakbys prywatnie znalazla jakiegos dobrego lekarza.
 
A ja ciągle głodna. Tzn. zjem, nie miną dwie godziny, a mnie muli i muszę coś zjeść.
Chyba muszę sobie sprawić wagę elektroniczną, żeby się pilnować. Na takiej zwykłej różnicy nie widać.
 
reklama
Jak tam dziewczynki samopoczucie? Mnie budza mdlosci;( Okropne to jest... Jest mi niedobrze ale nie mam ochoty nic zjesc... Jedyna rzecza jaka mi przechodzi przez gardlo z rana sa platki kukurydziane i ewentualnie kanapka z dzemem...;]
 
Do góry