reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

O samopoczuciu, lękach i oznakach porodu słów kilka

mi sie zaczely wymioty wczoraj, ehh jak ja tego nie lubie. zeby to chociaz byly wymioty, rwie mnie ale leci tylko slina, w poprzedniej ciazy mialam tak i teraz sie znowu zaczelo :( ale wkoncu kiedys musi minac hehe


to samo mialam w pierwszej ciazy, starszne to jest. narazie u mnie cisza mam nadzieje ze tak zostanie.
 
reklama
odnośnie piersi to u każdej kobiety moze to wygladać inaczej, u mnie np przez ciąze urosły o 2 rozmiary z c do e i sie tak utrzymywały przez okres karmienia a ja karmiłam Alę do 10 miesiąca. Po karmieniu zmalałay do rozmiaru sprzed ciązy, ale stały sie "dłuższe" bardziej wyciągnięte, nie takie jędrne... czasem piersi po karmieniu sa mniejsze niż te sprzed okresu ciąży to różnei u każdego może być...
 
To mąż będzie miał frajdę ;-)
A tak serio, to dosłownie czuję ich ciężar i już mi do śmiechu nie jest... No nic to, damy radę :-)

oj nie wiem czy mężowie mają taką frajdę.. nie wiem jak u was, ale mój to ewentualnie może podziwiać efekt wizualny bo dotknąć się nie dam za żadne skarby:-D wyję z bólu przy choćby najlżejszym dotknięciu:baffled:
 
popieram cie pani cinkowa moj tez podchodzi oblapuje i mowi moje cyce a ja go po lapach i krzycze ze bola, zreszta nie wiem czemu srobilam sie niedotykalska wszystko mnie drazni :-(
 
oj nie wiem czy mężowie mają taką frajdę.. nie wiem jak u was, ale mój to ewentualnie może podziwiać efekt wizualny bo dotknąć się nie dam za żadne skarby:-D wyję z bólu przy choćby najlżejszym dotknięciu:baffled:

popieram cie pani cinkowa moj tez podchodzi oblapuje i mowi moje cyce a ja go po lapach i krzycze ze bola, zreszta nie wiem czemu srobilam sie niedotykalska wszystko mnie drazni :-(



Mój się cieszy i z widoku ;-)
 
czesc dziewczynki dluuugo mnie nie bylo a to dlatego ze czuje sie okropniascie. Gdzie siade tam spie a od kilku dni strasznie boli mnie zoladek. Zaczelo sie od mdlosci a teraz mdlosci m inely i tylko tak cholernie boli w zoladku, nawet nie moge sie w tamtej okolicy dotknac, boli na okraglo i juz mam serdecznie dosc. Jedzenie mi nie smakuje-zadne, jem tylko dlatego ze musze. Generalnie ma dosc!!!!!!!!
 
Polis biedaczko, taki już los nas-ciężarnych chyba :/ też mam rewolucje żołądkowe. Mdłości takie że nic zjeść nie mogę a jak już coś zasmakuje i pojem to potem ból w żołądku, zgaga, odbijanie.. a myślałam że to będzie dopiero w późniejszej ciąży.. widać hormony tak działają :/
 
reklama
Dziewczyny czy ktoras z Was plami takim czyms brazowym, wlasnie poszlam do lazienki i wkladka jest brazowa, nie wiem co to moze byc, w pierwszej ciazy tak nie mialam, tutaj lekarze w Anglii uwazaja ciaze dopiero od 12 tyg wiec mi nie pomoga
 
Ostatnia edycja:
Do góry