reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O nas

No na dentyste to on nie wygląda:-D Nie mam jakiś uprzedzeń ale pewnie bym się zdziwiła, gdybym poszła do gabinetu a tu on. Ale ja lubie takie odmienności, odrazu miałby u mnie plus i może mniej bym się bała:-D Wogóle chyba fajnie mieć w rodzinie dentyste:confused::-)
 
reklama
no- pacjenci róznie reaguja- na szczescie jak przyjmuje to ma zwiazane te dready...no plus biały fartuch i maseczka robia swoje- dodaja animuszu...haha;-)
 
Witam.Co prawada jestem w waszej grupce przez pomyłke-zle wpisalam date urodzenia synka.ale milo mnie przywitalyście ,wiec skorzystam z okazji i sie przedstawie-mam na imie Ania,od 6 lat jestem szczęsliwa męzatka, moje dzieci to 4 letnia Lidia i 15 miesieczny synek konrad.A ja mam 26 lat , z zawodu jestem pedagogiem i pracownikiem socjalnym, za tydzień odbieram dyplom z'' ekologi,etyki''.Uwielbiam jazde na nartach i kąpiele słoneczne.Moim obecnym zajęciem są dzieci-jestem na urlopie wychowawczym i no i oczywiście zajmuje sie męzem(jest jak trzecie dziecko:-) )Wcześniej pracowalam przez prawie 5 lat w Zespole placowek opiekunczo- wychowawcych-ta praca to moja pasja i bardzo tesknie za nią.To forum odkrylam przypadkowo, ale ciesze sie bo bardzo mi sie podoba i mam nadzeje ze podziele sie z Wami własnymi doświadczeniami,jak i również pomożecie mi w problemach.Zauwazyłam,iz sa tu osoby o podobnych upodobaniach-co bardzo mnie cieszy.Pozdrawiam
 
kurzcze blade ja to dentystów szeroki łukiem omijam. wolę już co tydzień do ginekologa łazić raz na tydzień niż do dentysty raz na rok:tak: . ale do takiego jak twój brat to bym na slrzydłach przyleciała:-D .
 
Oj, Kasia, to ja mam zdecydowanie na odwrót. U mojego męża na fotelu to codziennie mogę siedzieć, ale u gina...fuj, nie lubię (szczególnie od czasu ciąży, potem masażu szyjki, porodu, nacięcia, szycia, zdejmowania szwów,,,fuj.) Przy tym leczenie ząbków to czysta przyjemność :-) (zwłaszcza, że mój małżonek , jak jest w garniturku roboczym cholernie mnie podnieca):cool2:
 
To ja też się tu przedstawię. Witam. Mam na imię Kasia. Jestem psychologiem. Mieszkam w Toruniu. Pracuje w ośrodku leczenia uzależnień dla młodzieży. W listopadzie ubiegłego roku urodziłam moje pierwsze dziecko - Martynkę. Obecnie jestem w domu i planuje zostać do września. Później opiekę nad córeczką przejmie mąż :-) Jest nauczycielem i zrobi sobie rok "wakacji". W czasie ciąży często tu zaglądałam. Szczególnie kalendarz ciąży czytałam jak powieść przygodową :-) Pod koniec błogosławionego stanu miałam trochę komplikacji - pojawiło się nadciśnienie i okazało się, że to zatrucie. Leżałam kilka dni na patologii, dostałam leki, które jak się później okazało nie do końca odpowiadały mojej córeczce i tak urodziłam 5 dni przed terminem (poszłam przedłużyć zwolnienie a wylądowałam na porodówce). W sumie dzieki temu poród był krótki i nie dość męczący. Rodziłam z mężem. Bardzo się cieszę że się zdecydował i od poczatku jest aktywny w opiece nad Martynką.
To chyba na tyle :-)
 
reklama
Witaj Kasiu :-) .Fajnie,że do nas dołączyłaś :tak: :-) .No i muszę Ci powiedzieć,że śliczne imię ma Twoja córcia i w ogóle że Martynki to fajne dziewczynki (wiem coś na ten temat,bo sama mam na imię Martyna:-) ):-D :-D :-D
 
Do góry