reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O nas

tak, pedagogika to ciekawy kierunek. zawsze chciałam iść na pedagogikę lub psychologię ale jednak nie było mi pisane. skończyłam studia ekonomiczne. hehe.
 
reklama
I jeszcze taki nius z ostatniej chwili : najprawdopodobniej w wakacje bierzemy ślub :-) :tak: . Mam nadzieję, że mojemu ukochanemu się nie odmieni i decyzji nie zmieni.
pozdrawiam
 
serdecznie witam Beti, mam nadzieje że się tu zadomowisz :-)

inna gratulacjeeeeeee z okazji planowanego ślubu!!!! (a zanim obetniesz swoje dredy pokaż nam, zawsze podziwiałam je bo sama nie miałabym odwagi sobie zrobić).
 
Na pewno pokażę mój nowy fryz ;-) . Mam nadzieję, że nie będę całkiem łysa bo troszkę mi się te dredy pokołtuniły, poplątały z nomalnymi włosami,które odrastają,ech,żałuję czasem że w ogóle zrobiłam dredy (tym bardziej, że to już drugi raz w moim życiu jak je mam,za pierwszym razem udało się rozczesać,z tym że staciłam połowę włosów,ale jak tylko podrosły i się zregenerowały to machnęłam sobie dredy po raz kolejny:crazy: ).
 
Inna gratuluje odwagi;-)a swoja droga to zawsze podobali mi sie faceci w takich krotkich dredach;-)

Beti witaj na forum i zycze milego spedzania czasu:-)
 
No i po wszystkim...Dredów już nie mam i nawet nie jest mi przykro:-) .Zostawiłam sobie 2 na pamiątkę.
Jak zrobię sobie zdjęcie w nowym fryzie to Wam pokażę :-)
 
Inna- dawaj fotke w nowych włoskach- ciekawe jestesmy...apropo dreaców mój starszy o 3 lata brat ma dready- hm....jest dentysta z dreadami do połowy pleców...ma juz je ponad 2 lata- miał obciac po roku- ale narazie cały czas tylko dokreca:confused: smieje sie ze moja Sarenka niedługo bedzie go łapac za nie:-D :-D :-D oto mój brat z Sarenka:szok:
 

Załączniki

  • DSCN1477.JPG
    DSCN1477.JPG
    34,3 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Meggi, super ma Twój brat dready :-). I faktycznie będzie miała za co Twoja Sarenka pociągnąć :tak:;-). Hmmm...Dentysta z dreadami tej długości??Mi by to nie przeszkadzało,ale wiem jak reagują inni ludzie na tego typu fryzury ;-).Podejrzewam,że Twój brat nie raz nasłuchał się komentarzy dziwnej treści...
Zdjęcie zrobię juz wkrótce i od razu je wrzucę na forum.
Pozdrawiam
 
Do góry