reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O nas

reklama
Kasiu i Martynko!!!...udzielajcie sie czesto...bo listopadowe mamy i dzieciatka sa najwsapnialsze na swiaecie- pozdrawiamy- Sara z mama:)
 
Aniu 26 ja również jestem, a raczej byłam pracownikiem socjalnym, z zawodu wycofałam się kilka lat temu. Witam wszystkie nowo przybyłe mamuśki.
 
A oto ja bez dreadów,zgodnie z obietnicą wklejam zdjęcie w nowej fryzurce :-) (a ta słodka dziewczynka na moich rękach to córeczka naszych znajomych)
 
reklama
Hej Mamuśki

Megusek na mnie nakrzyczała i postawiła do pionu za to że się nie odzywam i zniknęłam z forum...ale ja ciągle jestem i czytam wasze posty.
Ciesze się że jedziecie razem z maluchami na wakacje....Wasze maluchy są cudowne...dobrze że wklejacie zdjęcia to sobie podglądam jak rosną Wasze pociechy...

Buziaki dla Was wszystkich :**
 
Do góry