reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O nas

Hej! Może się przedstawię. Mam na imię Beata, mam 27 lat. Od 1,5 roku jestem szczęśliwą mężatką a od listopada(ur. 11 11 2006) przeszczęśliwą mamusią naszego małego bąbelka Mateuszka (no nie jest on taki mały, jak się urodził ważył aż 4360g):-) . To nasze pierwsze dziecko, więc wszystko jest dla mnie nowe i każdego dnia uczę się być dobrą mamą. Rok temu przeprowadziliśmy się z Gdańska do mojego rodzinnego miasta Malborka. Mężusiowi ten pomysł nie bardzo się podobał, ale już się przyzwyczaił do życia w małym mieście. Z zawodu jestem farmaceutą. Praca czasami bywa trudna, ale ja to lubię.Teraz oczywiście siedzę w domku na macierzyńskim. Wcześniej czasami odwiedzałam was na forum, ale tylko jako gość. Pozdrawiam wszystkie listopadowe mamy!
 
reklama
tak, tak...farmaceuta z pewnością się przyda. witamy serdecznie. Twój synek urodził wtedy kiedy ja planowałam poród mojej Lili. oczywiście nic z tego nie wyszło...jeszcze raz witamy.
 
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie:-) Pozdrowienia od Matiego, przed chwilą się obudził, zjadł śniadanko i zaczyna rozrabiać:-)
 
Ja już od jakiegoś czasu udzielam się na forum, ale jeszcze nic tutaj o sobie nie pisałam, więc może dzisiaj napiszę :-) .
Za 25 dni skończę 23 latka, od 29 listopada 2006 roku jestem szczęśliwą mamusią Oliwki. Studiowałam rok czasu kulturoznawstwo, później wyjechałam do Irlandii i po powrocie już na studia nie wóciłam, ale od września mam zamiar pójść do jakiejś szkoły, chyba zdecyduję się na pedagogikę socjalną (studia licencjackie) w Raciborzu (bo blisko miejsca mojego zamieszkania,a kierunek nawet dość ciekawy).Męża nie mam, jestem w związku ze wspaniałym mężczyzną,który czasem mnie złości,ale w gruncie rzeczy uważam,że jest fajny ;-) .
Słucham reggae,do tej pory mam na głowie dready,a raczej coś co kiedyś nimi było (ale,ale-w przyszłą sobotę wielkie cięcie u fryzjera,więc będę mieć krótkie włosy).
Uwielbiam czytać, jedna z moich ulubionych książek to "Heban" Kapuścińskiego.
I to by było na tyle.
Pozdrawiam wszystkie Listopadówki :-)
 
reklama
Listopadówki pozdrawiają! :-D
Czekamy na zdjęcie Oliwki i jej mamusi :tak:
Hania z mamusią
Aha! Pedagogika to baaardzo ciekawe studia, nie wiem jak ten kierunek, ja ukończylam pedagogikę opiekuńczo wychowawczą ale pracy w zawodzie nie znalazlam. No nic, na swoim maluszku się wyżyję :-D
 
Do góry