reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O nas

ewa2500 pewnie ze bedzie w listopadzie!!!Ponoc jak kobieta chce danego dnia urodzic i jest tak silnie zmotywowana to wtedy urodzi;-) psychika i nastawienie działąja cuuuda:-)
 
reklama
meggi dzieki :-)
choc ostatnio gdzies uslyszalam ze dziewczynki rodza sie przed terminem a chlopcy po :szok: mam nadzieje ze to tylko takie gadanie :dry: w kazdyms razie staram sie myslec pozytywnie :-)
 
Ewa podobno pierworodki rodza po terminie a nie to przed bo juz wszytko przetrenowane!!!:eek: wiec te teorie sa nie dla mnie ja sie nie bawie w takie zgadywanki obiecalam sobie przejsc z podniesiona glowa i nie nacierpiec sie bnardzo z tego powodu ze bede rodzic mojego synka!!! wiec blagam nie straszcie 17godzi czy cos kolo tego to strasznie sie czyta kiedy ja to poptem odespie i odjem teraz to tak co polgodziny chodze i szukam jedzenia!!! straszne nadrabiam zaleglosci za cala ciaze!!!:happy: ;-)
 
lucyann nie zwracaj zbytnio uwagi na opisy innych :-p bo kazda z nas jest inna i nijak to sie ma do odczuc naszych ;-)
ja swoja corke urodzilam 5 dni przed terminem porod trwal cos kolo 8 h i naprawde da sie przezyc :-)
nie ma co sie straszyc na zapas szkoda zdrowia a i tak nas to nie ominie w koncu musimy urodzic ;-)
 
ja córkę też urodziłam tydzień przed terminem, moja siostra pierwsze dziecko - synka też przed terminem. A zatem ani płeć dziecka ani czy jesteśmy pierworódkami nie ma wpływu na to. Wczoraj czytałam w jednej książce że jeśli jakiś lekarz precyzuje termin porodu albo dlugość jego przebiegu tzn. że nie jest dobrym fachowcem i dlatego dobrzy lekarze unikają podawania precyzyjnego terminu.
 
Blue dobrze powiedziane !!! jak bedzie tak opowiemy hihihihi
Nam dzis humorek dopisuje wlasnie jestem rozwodka!!! super wkoncu spokuj na duchu:-) :-) :-) :-) stwierdzilam ze brzuchol mi sie opuscil od dwoch czy trzech dni !! :tak: zobaczymy obiecal mi ze jeszcze posiedzi trzy tygodnie !! Gorace calusy od panny z odzysku!!!:cool2:
 
Dziewczyny zapraszam wszytkie nowe mamy do przdstawienia sie jesli macie ochote opowiedziec reszcie cos o was i waszym swiecie.... chetnie poznamy blizej....
ps. troche nowych mam i mam nadzieje ze ten watek moze znow na chwile sie rozgrzeje...:-)
 
reklama
no to ja sie przedstawie:-) powinnam to zrobic na poczatku ale jakos dopiero teraz dotarlam do tego watku:zawstydzona/y: no wiec mam na imie Karolina mam 23 lata a od 22.10.2005 jestem zaobraczkowana:-) po trzech miesiacach staran z mezem udalo nam sie stworzyc fasolke i od 10.11.2006 jestem rozdwojona:-) na forum trafilam przypadkiem ibardzo sie z tego ciesze:tak: jestem niepoprawna optymistka i zawsze mozna mnie zobaczyc z usmiechem(nawet podczas porodu;-) ) moim hobby jezeli to tak mozna nazwac jest jezyk angielski i w przyszlosci zamierzam z rodzinka wyjechac do Anglii:tak: obecnie studiuje filologie angielska a raczej jestem teraz na urlopie zdrowotnym pracuje dorywczo w szkole jezykowej;-) no to chyba tyle:-)
 
Do góry