reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O nas

Najpewniejszy jest termin z najwczesniejszego USG Kate :) Pierworodkom z innej strony zdarza sie przenosic wiec szykuj sie raczej na grudzien....nie zebysmy Cie tu nie chcialy...wrecz przeciwnie! nas tu malutko ;-)
 
reklama
Megusek ale z Kate jest kiepska pierworudka -ma coreczke jesli dobrze pamietam 9-cio letnia wiec moze nas dziewczyna zaskoczyc a zwlaszcza jest niezla w poradach prawnych wiec milo nam Ciebie Kate powitac :-) :-D
 
Dzięki, dzięki...

ja generalnie z grudniówek nie uciekam :-) ale gdyby co, to jestem też listopadówa;-)
Tak mam 9 letnią córcię Asię... więc jestem pierworódką inaczej :szok:

Zawsze możecie się pytać o porady na naszym forum, zapraszam...
 
Ewa zaden grudzien..!! obiecaj
ja wiem ze teraz te usg sa juz coraz mniej dokladne bo sa nasze dzidzie juz tak pokurczone ze u mnie byl problem z mierzeniem a waga mi wyszla jak miesiac wczesniej na usg wiec dupa uszka do gory bedzie wszytko w czasie...!!:-) ;-)
 
No co wy... nie gniewam się...

zobaczymy co i jak dziewczyny. to chyba nieważn e czy listopad czy grudzień;-) ważne żeby było szybko i dobrze... i dzidzia zdrowa...
będę wpadać

pozdrawiam i zachęcam do oglądania filmików mojej córci, która jest w brzusiu - liki poniżej...
Aha będzie nazywać się Natalia Joanna; a pierwsza jest Joanna Natalia;-)
 
reklama
lucyann dzieki za dobre slowko :-) ja tez mam cicha nadzieje ze to bedzie listopad nie grudzien i zmieszcze sie w terminie :-( musze w to mocno wierzyc ;-)
 
Do góry