reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O mamusiach grudniowych

reklama
Hej,
dopisuję się do grudniowych Mamuś:), choć widzę, że trochę późno tu trafiłam. Pochodzę z Chełma, a obecnie mieszkam w mieście cesarzowej Sisi:). Wcześniej pracowałam jako mikrobiolog, natomiast po przeprowadzce zajęłam się "na poważnie" nauką języka niemieckiego. A od kwietnia czekamy z mężem na naszego pierwszego maluszka:).
pozdrawiam serdecznie wszystkie Mamusie
Sabina

Witaj....:-)
 
Witam

Mam na imię Karolina i mam 31lat. Jestem ze Stalowej Woli na Podkarpaciu, ale od 2002 roku mieszkam w stolycy. Od roku mam męża Norberta i spodziewamy się pierworodnego w okolicach świąt.
 
Skoro już zagościłam na wątku głównym, to może w końcu i tu się przedstawię :-).
Mam na imię Ania, kończę właśnie studia informatyczne we Wrocławiu (pojawienie się Maluszka troszkę przedłużyło mi studia- piszę nadal pracę magisterską i w lutym mam się bronić). Od kilku miesięcy mieszkam z moim Kochaniem, z którym jestem ponad 4 lata, a które mam nadzieję dojrzeje do ślubu i uda nam się stworzyć szczęśliwą rodzinkę. pozdrawiam wszystkie mamuśki :)
 
Hejka wszystkim mamusiom grudniowym:) Musze sie przyznac , ze poczytuje Wasze forum juz od pazdziernika, do tej pory nic nie pisalam poniewaz mialam problemy z rejestracja:zawstydzona/y:. I dopiero dzisiaj moj kochany mezus dokonal mi pelnej aktywacji konta i wreszcie moge cos napisac i mam nadzieje ze zaakceptujecie mnie na forum.... a wiec po kolei... Na imie mam Blanka, mieszkamy w UK, jestem mama 15 letniej Natalii i 5 grudnia urodzila nam sie sliczna ksiezniczka Michelle....
 
reklama
Do góry