reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O mamusiach grudniowych

reklama
Witam
Mam na imie Monika, mam 25 lat pochodzę z podkarpacia obecnie mieszkam w Warszawie, 4 listopada miałam obronę pracy licencjackiej:-D Przygodę z studiami jeszcze nie zamierzam kończyć, w październiku mam zamiar nadal studiować. Aktualnie jestem na zwolnieniu chorobowym i czekam na moją kruszynkę która niebawem ma się pojawić na świecie.:tak::tak::tak::tak::tak:
 
witam przedstawie sie i ja,mam 23 lata jestem z malej miejscowosci z pod warszawy.jestem mezatka od 16.08.08 obecnie jestem w 37 tyg ciazy termin mam na 10 grudnia.z mezulkiem nie mozemy sie juz doczekac.jestem obecnie na zwolnieniu lekarskim
 
Cześc mamuski grudniowe ,pozdrowiena ja mam na imie ala mam 41lat ,mieszkam w oświęcimiu mam troje wspaniałych dzieci najstarszy ma 24lata.mam już wnusia ma 2 latka maksymilian .jestem w 35tygodniu ciązy i bardzo się cieszę i nie mogę się doczekac na moją kochaną córeczke kasie i co wy na to .pozdrawiam
 
Cześc ja mam na imie ala jestem z oświęcimia jestem 35 tygodniu ciąży termin mam na 28grudnia prezent na święta.ciąża planowana ale niespodziewana już mieliśmy robic testy bo planowaliśmy ją od 7 lat.mam oprucz tego troje dzieci najstarszy ma 24 lata ,mam wnusia 2 latka.bardzo jestem szczęśliwa i nie mogę doczekać się mojej kochanej córeczki kasi.pozdrowienia wszyskiego dobrego i wspaniałej pociechy .
 
Cześc ja mam na imie ala jestem z oświęcimia jestem 35 tygodniu ciąży termin mam na 28grudnia prezent na święta.ciąża planowana ale niespodziewana już mieliśmy robic testy bo planowaliśmy ją od 7 lat.mam oprucz tego troje dzieci najstarszy ma 24 lata ,mam wnusia 2 latka.bardzo jestem szczęśliwa i nie mogę doczekać się mojej kochanej córeczki kasi.pozdrowienia wszyskiego dobrego i wspaniałej pociechy .
No wielkie gratulacje....;-) i zapraszam na wątek główny:-):-):-)
 
Cześc ja mam na imie ala jestem z oświęcimia jestem 35 tygodniu ciąży termin mam na 28grudnia prezent na święta.ciąża planowana ale niespodziewana już mieliśmy robic testy bo planowaliśmy ją od 7 lat.mam oprucz tego troje dzieci najstarszy ma 24 lata ,mam wnusia 2 latka.bardzo jestem szczęśliwa i nie mogę doczekać się mojej kochanej córeczki kasi.pozdrowienia wszyskiego dobrego i wspaniałej pociechy .

Witaj i zapraszamy na główny wątek :-)
 
reklama
Cześc mamuski grudniowe ,pozdrowiena ja mam na imie ala mam 41lat ,mieszkam w oświęcimiu mam troje wspaniałych dzieci najstarszy ma 24lata.mam już wnusia ma 2 latka maksymilian .jestem w 35tygodniu ciązy i bardzo się cieszę i nie mogę się doczekac na moją kochaną córeczke kasie i co wy na to .pozdrawiam

Witaj:tak:
 
Do góry