reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O i dla maluszka ( żywienie, rozwój, akcesoria)

Kamila, kupiłam na Goclawiu w pawilonie na Bora-Komoroskiego 5, pawilon 20. Jesli to dla Ciebie nie koniec świata to polecam, bo bardzo miła i kompetentna pani, a wybór calkiem całkiem (przeważnie tańsze marki typu Tombu, Jaś, nie ma tam Bartków czy Guciów).
Agast, mi się Tombuty o wiele bardziej podobały na zdjęciach na Allegro niż w realu. IMO są kopią butów, które nosiły panie sprzedawczynie w PRL-u (tzw. "ortopedy" ;D) i na spacer bym nie załozyła, ale to IMO. Jaśki są zabudowane i sznurowane, wyglądają jak "prawdziwe" butki i jakoś lepiej mi się komponują z ogólnym image'm Majki, że tak to ujmę 8).
 
reklama
Mamy poszukujące wózków: kupiłam wczoraj gazetę "Dziecko". Jest w niej kupon na produkty Chicco (wózki, foteliki i krzesełka do karmienia). Kupon może mieć wartość 200, 300 lub 500 zł. Chicco CT 0,4 wprawdzie nie ma, ale jest np. 0,1. Zajrzyjcie sobie na stronkę: www.chicco.pl.
 
Czy któras z Was wie, gdzie można obejrzeć wózek Jane Nomad? Szukałam po Smykach i Światach Dzeicka ale tutaj są tylko Slalomy i inne a o Nomadzie tylko na stronce przeczytałam. Ewentualnie cena - ile on mniej więcej może kosztować?
 
Wczoraj dałam Maćkowi do spróbowania kawałeczek kiełbaski gotowanej...takiej swojskiej,z dobrego źródła i wcinał aż miło!!! dałam mu tylko 2 gryzki...ale chciał więcej !

Zauważyłam też że zniknęło Maćkowi uczulenie na banany i owoce tzw. tropikalne czyli mango,pomarańcze!
super!!!!
Jeszcze tylko została nam do wyelimonowania skaza białkowa ;)
 
Ja mojemu malemu sepowi dalam wczoraj sprobowac pomarancza, bo inaczej by mnie zakrzyczal :laugh: smakowalo, ze az mlaskal i cieklo mu po brodzie :)
 
Hmmm ja jestem chyba jakaś dziwna :p Kupiłam sobie Baby Dreams Sprint i... z Dawidem wolimy jeździć starym.W nowym Dawid marudzi i wierzga tyłkiem,a mi dziwnie się przyzwyczaić.Wystawiłam go na allegro,jest taki sam jak Wronki,może ktoś jest zainteresowany ???



 
ja daje wszystko w sumie tzn to co my jemy
Karolcia lubi bialy serek do smarowania
jajecznice robilam ale jej nie smakuje zabardzo

co jeszcze mozna podac na sniadanko oporcz jajecznicy czy kanapek

 
ja daje oprócz traycyjnie kaszy płatki kukrudziane z mlekiem albo ryz z mlekiem (modyfikowanym oczywiscie). Czytałam ze chyba juz mozna w 11 miesiacy dawac płatki owsiane gotowane na wodzie z mlekiem ale nie jestem pewna. Musze sprawdzić.
 
reklama
Hogata: czy ten ryż to dajesz tak po prostu ugotowany wczesniej w wodzie i wrzucony do mleka czy rozgniatasz go jakoś bardziej? :)

Ja Krzysiowi dałam ostatnio szyneczki , takiej swojskiej, zjadał przez kilka dni co dzień na śniadanko po kaszce. Bardzo mu smakowało. ::)
 
Do góry