reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NUROBLASTOMA- złośliwy nowotwór mojej córeczki

Judysiu ja jestem pewna że Zosik szybciutko nadrobi co ma nadrobić :tak: a ten *&^%%$ nowotwór już naszej Zosinki nie bedzie męczył
 
reklama
Rewelacyjne wiadomości. Od jakiegoś czasu wchodzę tutaj z nadzieją na takie właśnie nowiny:) Nareszcie się ku dobremu ruszyło:-)
 
Jak cudownie czytać tak dobre wieści! Płaczę ze szczęścia! Trzymam kciuki za to by z każdym dniem było coraz lepiej :)
 
Judysiu serca to aż Wam pewnie rosną z radości jak patrzycie teraz na Zosinkę. Jak to niewiele do szczęścia potrzeba...byle tylko zdrowie było. Co do lekarza, o którym piszesz to cieszę się, że trafiliście na dobrego specjalistę, który potrafi w przystępny sposób podzielić się z Wami swoją wiedzą, na pewno daje Wam to poczucie bezpieczeństwa, bo wiecie że jesteście "w temacie", a to dużo daje więcej niż patrzenie na wyniki, których sensu się nie rozumie. Miejmy nadzieję, że to przełomowy okres choroby, a Zosinka zakrzyczy, zaśpiewa,wytańczy niechcianego lokatora:-)
 
Judysia - Zosiak nadrobi, nie ma się co dziwić to co przeszła to CUD każdego dnia. Super, że takie wieści i życzę by Was lekarz na ten wymarzony spacer puścił.
 
cudowne wieści kochane dziewczyny 3majcie się i oby teraz juz tylko same takie dobre wiadomości się tutaj pojawiały !!ogromne buziaki dla Was!!!
 
reklama
Do góry