reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

dziewczynki nie mam czasu czytać forum ale malduje że u nas popołudniu pojawiły się luźniejsze czeste kupki. Prawdopodobnie skutek uboczny antybiotyku. Jak się jutro nie zmieni to lece do lekarza.
 
reklama
No i prawidlowo. Do tego czasu pozostaje ci dopajac malutka. Ja z Adaskiem swojego czasu mialam problemy z biegunkami, srednio co miesiac cos lapal. Ale dajac mu nifuroksazyd i wegiel, dajac baaaardzo duzo picia (czesto tez wode z glukoza) zawsze wszystko wracalo do normy. Do lekarza szlam dopiero jak biegunka trwala dluzej niz 2 dni. Raz tylko pobieglam od razu, kiedy towarzyszyly jej wymioty i goraczka. W innych przypadkach maly mial apetyt, nie goraczkowal wiec pani doktor nie zalecala i tak nic poza tym co juz robilam.
 
niunia jeśli dalej mało siusia i do tego dużo kupek rzadkich to śmigaj z rana

A ja nastawiłam się na środę na szycie,a tu co się okazało w poniedziałek dostałam okres i d...gin kazał poczekać,bo może się słabiej goić itp,także nowy termin mam dopiero na 20 września to za dwadzieścia parę dni,wniosek-wtedy też mogę dostać ciociunię
spokojnej nocki paaaa!
 
niunians jak malutka? Lepiej juz cos z nia?
My po wizycie w Krakowie. Jestem zmeczona, lece na pysk... Na szczescie Adaska USG glowki wyszlo w normie. Tyle spokoju... Reszta to rehabilitacja wiec daje z siebie wszystko. Ahh marzy mi sie jakis spokojny wieczor na miescie, tak calkowicie bezstresowy ;-)
 
kari małego daj pod opiekę babci, cioci koleżance i śmigaj do kina lub coś co lubisz :))
aga no to znowu się na czekasz
u nas mała już nie gorączkuje a biegunka nie jest taka straszna dzisiaj były 4 kupki i wszystkie takie luźne prawie wodniste. Daje jej kleik ryżowy i sok z owoców leśnych. Byłam u lekarki to zmniejszyła dawkę antybiotyku kazała więcej podawać lacidobaby i w razie gdyby było gorzej nifuroksazyt. No i żeby mała miała dietę i tylko ryż marchewkę ziemniaka. Na razie nie jest aż tak źle więc coą jej daje innego też. Bo gdybym miała dawać sam kleik ryżowy to by tego nie zjadła. Teraz ją oszukuje dodając maliny albo danonka do kleiku. Nie mówiąc już o ziemniaku czy marchwece, które raz zje a innym razem nie więc dostała pomidorową z ryżem bo to lubi. Musiałaby być ciągle na cycu co jej jak i mi się nie uśmiecha, bo dzisiaj się ciągła do kaszy jęczmiennej z gulaszem jak jadłam i oczywiście coś tam dostała. Jadła jak już nie pamiętam kiedy, aż uszy się trzęsły.
 
No to super ze juz jej lepiej. Czyli pewno ta biegunka przez antybiotyk? czy to jednak wirusik...?
Nie dawno bylam z przyjaciolka w kinie ;-) maly zostal u babci. Ale teraz jestesmy posprzeczane wiec odpada. Ale kurcze zauwazylam ze nawet jesli zostawiam synka z kims i moge sie rozluznic to nie potrafie, ciagle mi ten dzieciuch w glowie siedzi i mysle... czy znadl? czy zasnal? czy nie placze? czy go dziąsło nie boli? Moze nie wiedza jak go dobrze przytulic? Chyba przez to ze od poczatku, od jego urodzenia jestem z nim sama samiutenka to tak mi sie wydaje ze dobrze kolo niego to TYLKO ja potrafie zrobic :-D mimo ze wiem ze to nie prawda.
 
Niunians to dobrze ze Malej lepiej, a rozwolnienie pewno przez antybiotyk
Kari chyba wszystkie tak mamy ze odkad zostaniemy matkami to czlowiek mysli o dzieciach. Ja zanim urodzilam Macka zostawialam starszaki u mojej mamy i jezdzilam raz na 2 miesiace do meza. Fajnie bo sami a ja ciagle pewno Krzys juz wstal a teraz jedza a teraz...:-D

Pozdrawiam wszystkie!!!
 
odebrałam wyniki moczu małej, nie bardzo się znam ale nie podoba mi się że jest białko 0,066.
A tak nawiasem to przed chwilą młoda zleciała mi z łóżka :((
 
reklama
Białko mogło pojawić się z powodu gorączki. Za parę dni radziłabym powtórzyc badanie i powinno byc ok :-)
 
Do góry