reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

dzień dobry :)

Ale dzis ladnie, cieplo i przez chwilke slońce bylo

Aga - pozazdroscic tej atmosferki w szpitalu, oj daleko nam do tego


Zuza mam pytanko, kiedys pisałlas , że jezdzisz z dzieciakami do lekarki do Starego Sącza - moge prosić o namiary ?
Musze dzis jechac z mała, a ostatnio co jedziemy do Golikowej jest tyle ludzi ze szok. Nie mam czasu zeby czekac 5 godzin

Milego dnia:)

Sabinka gdzie sie podziewasz? Wszystko ok u Ciebie?
 
reklama
cześć :))
dzisiaj nawet dosyć fajna pogoda na dworze :))
aldona córeczka jest chora??
moja bratowa jeździła też z dziećmi do starego sącza do jakiejś lekarki, ale zapomniałam nazwiska. Jak się dowiem to napisze :))
 
Niunians rzeczywiscie pogoda super, az wyszlam z pracy polazic troszke,

hihi napisałas na dworze a nie na polu, rzadko sie to w Saczu słyszy

Tak, młodzsza cala noc kaszlała bardzo brzydko, robie inhalacje ale wolalbym zeby ktos ja osluchał
nie wiem czy udziliła mi sie histeria odnosnie grypy, ale czuje ze tymm razem cos powazniejszego niz zwykłe przeziebienie - tfu tfu obym sie mylila
 
Aldonka zdrówka dla Małej

Antek też zaczął kaszleć zwłaszcza w nocy w dzień od przypadku do przypadku zakasła, ale w nocy to aż go naciąga od tego kaszlu :-(
Zamówiłam w końcu nebulizator do inhalacji więc zaczniemy działać, myślę żeby jeszcze zakupić nawilżacz powietrza do Antka pokoju

Dziecko mi usnęło przy układaniu puzzli - tak więc długi wieczór nam się zapowiada ;-):tak:w sumie to tatusiowi się długi wieczór zapowiada bo ja wieczorem wybywam :-p
 
Niunians rzeczywiscie pogoda super, az wyszlam z pracy polazic troszke,

hihi napisałas na dworze a nie na polu, rzadko sie to w Saczu słyszy
na pewno jej przejdzie :)) jak pisałam to się zastanawiałam czy napisać na polu czy na dworze ;-);-):-D:-D:-D:-D i tak mi jakoś się napisało:cool::-D
myślę żeby jeszcze zakupić nawilżacz powietrza do Antka pokoju

Dziecko mi usnęło przy układaniu puzzli - tak więc długi wieczór nam się zapowiada ;-):tak:w sumie to tatusiowi się długi wieczór zapowiada bo ja wieczorem wybywam :-p
ja też chciałam kupić nawilżacz powietrza ale podobno różni pediatrzy mają różne opinie na ten temat i niektórzy twierdzą że zmoczone pieluchy rozwieszone w pokoju są zdrowsze:cool::-D

mam nadzieje że mój M też będzie chętnie zostawał z dzidzią żebym mogła sobie gdzieś wyjść czasami :)) zwłaszcza że już teraz twierdzi że kupy śmierdzą i nie będzie przebierał :(:)eek::sorry:
 
Witam wieczornie!:-)

Justa a gdzie to się bawisz?

Niunians a Tobie to niby nie będą śmierdziały. Powiedz mu że każdy nowoczesny tatuś umie pampersa przebrać;-)

Pozdrawiam!
 
Witam i ja!!! U mnie paskudna pogoda dzisiaj- zapakowalabym sie w lozko i zostala tam do rana a tutaj przedemna jeszcze pare godzin aktywnosci. Koniecznie musze zaliczyc kawke..
Trzymajcie sie dziewczyny ja znikam jeszcze na chwile bo mam do wystawienia jeszcze pare aukcji...moze jeszcze zagladne ale nie wiem czy z Wami sie zetkne czasem.
bayyyyyyyyyyyy:-):-):-)
 
reklama
Do góry