reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

Jestem uff usypałam chłopa dużego i chłopa małego i delektuję się ciszą i ciepłą herbatką - siedzę sobie w piżamce i cieplutkim szlafroczku grzebię w necie i kątem oka zerkam na Mam Talent - ach jak mi dobrze :)
Tak zapytam gzreją już u was w blokach bo my niestety wieczorami marzniemy

Zuza - ja Cię podziwiam za te samotne wieczory,ja nie lubię jak chłop wyjeżdża - nie potrafię po prosty bez męża funkcjonować no uzależniona od chłopa jestem, sama jak wyjeżdżam służbowo to fatalnie sypiam

Niunans witaj na sądeckim wątku :)
Co do porodu to ja rodziłam w szpitalu ale trzy lata temu, jakiś czas temu tu na forum opisywałam którejś forumce o porodzie w szpitalu, znajdę wątek to go skopiuje i wkleje
 
reklama
:)
Tak zapytam gzreją już u was w blokach bo my niestety wieczorami marzniemy


Niunans witaj na sądeckim wątku :)
Co do porodu to ja rodziłam w szpitalu ale trzy lata temu, jakiś czas temu tu na forum opisywałam którejś forumce o porodzie w szpitalu, znajdę wątek to go skopiuje i wkleje

u nas też jeszcze nie grzeją :)) Na gorzkowie wiem że już włączyli :))

byłabym barzo wdzięczna :)) chyba że znajdę czas to przekopie ten wątek :))

A teraz troszkę o mnie :))
Mam na imię Ulka i mieszkam w Nowym Sączu. Mam 24 latka i spodziewam się pierwszego dzidziusia. Na co dzień siedzę w domku i się nudzę :)) nie pracuje. Kończe powoli studia na wsb ale mam przesunięcie o rok z powodu oblanego egzaminu. Powinnam pisać mgr ale nie mogę się skupić w tej ciąży :)) Na dodatek teraz mi robi się coraz ciężej i wszystko powoli dokucza. to na razie tyle :))
 
Bry:-)

Justa no wiesz co starego uśpić:-) heheh to cos Ty mu zrobiła;-)
a co do grzania to ja CI powiem że mam taki plus że kiedy mi zimno to sobie sama grzeje;-) ja meiszkam w mini bloczku:-) tu są 4 mieszkania i przychodnia na dole.. i każdy ma własne gazowe ogrzewanie;-) także suepr...

Ulka no witaj;-) o lośku 24 lata kiedy to było;-) hihih ja za tydzień kończe 27!

ide zrobić śniadanko potworkom moim:-) bo się bawią w pokoju...

miłej niedzieli:-)
 
witam z rana, właśnie z Młodym wstaliśmy - on ogląda bajkę i je śniadanko a ja piję kawkę i sprawdzam co tu słychać ;-) Chłopa wywiało na grzyby, właśnie dzwonił i będzie koło 11 a potem gdzieś się przejedziemy bo pogoda nawet fajna ( słońce mi właśnie wali po monitorze i nic nie widzę )

Sabina jak ci dobrze z tym grzaniem , my pewnie jeszcze chwilę pomarzniemy bo nawet przeglądu grzejników nie było a to podstawa zanim włączą ogrzewanie
A wczoraj poszłam usypiać Młodego ale syn zażyczył sobie żeby i tatuś przyszedł wiec w trójkę wpakowaliśmy się do łózka i jak przeczytałam pierwszą stronę bajki spał stary a po przeczytaniu drugiej strony spał i Młody :tak:

Niunans rozmowy o porodzie zaczynają sie na 20 stronie tego wątku , w przedostatnim poście na 20 stronie Monika pytała o parę kwesti związanych z porodem i odpowiadałam ja i Zuza więc zajrzyj i poczytaj a jak coś Cię będzie jeszcze nurtowało to pytaj jak tylko będę pamiętać to odpowiem :-)

zmykam miłej niedzieli życzę, będę wieczorem,
 
Niunans rozmowy o porodzie zaczynają sie na 20 stronie tego wątku , w przedostatnim poście na 20 stronie Monika pytała o parę kwesti związanych z porodem i odpowiadałam ja i Zuza więc zajrzyj i poczytaj a jak coś Cię będzie jeszcze nurtowało to pytaj jak tylko będę pamiętać to odpowiem :-)

zmykam miłej niedzieli życzę, będę wieczorem,
wielkie dzięki :)) Ja dzisiaj tylko na chwilkę bo mam pierwszą rocznicę ślubu i trwa imprezka a ja już jestem zmęczona :))
 
Ha wczoraj wieczorem padłam i do Was nie zajrzałam , pojechaliśmy przed południem do Wysowej - święto rydza było - degustowaliśmy potrawy regionalne, podziwialiśmy konkursowe zbiory grzybów a potem sami wpadliśmy do lasy poszukać rydzy - ludzie wszędzie pełno więc nie wiele znaleźliśmy ale za to z Młodym objedliśmy się słodkimi czernicami :tak:Potem pojechaliśmy do Gładyszowa na konie a wieczorem wpadł mój tata i przywiózł nam świeżo złowione rybki - tak więc na obiad dzisiaj będą smażone rybki i surówka :-)

Niunans gartuluje i wszystkiego dobrego zyczę z okazji pierwszej rocznicy :-)
 
JustaS zazdroszczę tych świeżo złowionych rybek :)) już wieki nie jadłam takiego pstrąga lub innej :)) uwielbiam takie rybki :)) grzybki też lubie ale się na nich nie znam i jem tylko jak ktoś mi podaruje :))
 
Witam!

Sabinko mąż pracuje na śląsku i tylko w weekendy w domu. Już 5 lat:-(
U mnie grzeją...jak sobie zapalę w piecu bo mieszkam w domu jednorodzinnym.
Chłopczyk też fajnie, byle zdrowy!

A wczoraj poszłam usypiać Młodego ale syn zażyczył sobie żeby i tatuś przyszedł wiec w trójkę wpakowaliśmy się do łózka i jak przeczytałam pierwszą stronę bajki spał stary a po przeczytaniu drugiej strony spał i Młody :tak:

to co to za nudna bajka była:szok::-D:-D:-D

wielkie dzięki :)) Ja dzisiaj tylko na chwilkę bo mam pierwszą rocznicę ślubu i trwa imprezka a ja już jestem zmęczona :))

Spóżnione ale szczere życzenia!
Witamy kolejną sądeczankę. Rozgość się i zaglądaj często:tak:
Ja rodziłam w położniczym dwa razy, ostatnio rok temu i ok!
Tu coś będzie jak Justa napisała https://www.babyboom.pl/forum/fora-...j-takie-nowy-sacz-i-okolice-7166/index20.html
 
reklama
Witam!

Sabinko mąż pracuje na śląsku i tylko w weekendy w domu. Już 5 lat:-(
U mnie grzeją...jak sobie zapalę w piecu bo mieszkam w domu jednorodzinnym.
Chłopczyk też fajnie, byle zdrowy!



to co to za nudna bajka była:szok::-D:-D:-D



Spóżnione ale szczere życzenia!
Witamy kolejną sądeczankę. Rozgość się i zaglądaj często:tak:
Ja rodziłam w położniczym dwa razy, ostatnio rok temu i ok!
Tu coś będzie jak Justa napisała https://www.babyboom.pl/forum/fora-...j-takie-nowy-sacz-i-okolice-7166/index20.html
przejrzałam już i znalazłam to co chciałam. W sumie większość rzeczy wiedziałam. A czy któraś chodziła do lekarza który tam pracuje?? Pytam się bo słyszałam że czasami inaczej się traktuje jak położne wiedzą że jest się pacjętką od tego czy innego gina.
 
Do góry