reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

Niunians ja nie chodziłam do żadnego lekarza z położniczego...a nie byłam żle traktowana

Sabinko wszystkiego najlepszego z okazji kolejnej 18-nastki;-):tak::-)

Pozdrawiam!
 
reklama
Niuans ja chodziłam do dr Krapiela - jak rodziłam nie było go na dyżurze poród odbierał dr Rąbalski - traktowana chyba byłam normalnie - choć tego dnia doktor który poród odbierał miał gorszy dzień i mnie wkurzał odkąd trafiłam do szpitala ;-)

Kurcze pogoda się psuje i automatycznie humor mi się psuje :-( nic mi się nie chce najchętniej pod kołdrą bym siedziała i nosa z domu nie wychylała
 
Niuans ja chodziłam do dr Krapiela - jak rodziłam nie było go na dyżurze poród odbierał dr Rąbalski - traktowana chyba byłam normalnie - choć tego dnia doktor który poród odbierał miał gorszy dzień i mnie wkurzał odkąd trafiłam do szpitala ;-)

Kurcze pogoda się psuje i automatycznie humor mi się psuje :-( nic mi się nie chce najchętniej pod kołdrą bym siedziała i nosa z domu nie wychylała
Ja chodzę do Pawła Karpiela prywatnie co 2 tygodnie w sumie jestem bardzo zadfowolona :)) tylko słyszałam od niektórych dziewczyn które rodziły w tym roku że się skarżyły na niego i że nie był miły dla innych pacjentek, a dla swoich zawsze znalazł czas.
 
Cześć!
Niunians Witaj! Ja rodziłam w położniczym w lutym tego roku. Jeśli masz jakieś pytania... Ja chodziłam do ginekologa na NFZ, który nie pracuje w sądeckim szpitalu. Zaliczylam też kilka prywatnych wizyt u Wieczorka ale to nie miało żadnego znaczenia co do mojego porodu.
Podczas porodu trafiłam na młodego Karpiela - nikomu nie życze... Całe szczęście dyżurował też jakiś inny(nie znam z nazwiska) dzięki niemu podano mi oksytocyne...w przeciwnym razie było by nie ciekawie. No ale Korpiel przyjmował poród.
Co zabrać do szpitala? hmm ja spędziłam po porodzie 7 dni.
-Poszło 7-8 opakowań podkładów ginekologicznych,
-5 sztuk majtek jednorazowych (niby zabraniają, ale wszystkie nosiłyśmy. Poprostu przed obchodem ściągałyśmy),
-wkładki laktacyjne,
-pampersy(weź na wszelki wypadek 4 sztuki, mój był naświetlany kilka razy dziennie, więc donosili mi pampki),
-obowiązkowo chusteczki nawilżające dla niemowlaków ( pierwsze kupki są bardzo uciążliwe do zmycia z pupci),
-krem na odparzenia(przy tetrowych aż się prosi),
-smoczek(nie pozwalają ale ja podałam w trzeciej dobie, nigdy nie wiesz jaki
terrorysta się urodzi ;-) )
-duuużo wody mineralnej niegazowanej ( w szczególności do porodu)
-swój papier toaletowy, chusteczki

Jak coś mi się jeszcze przypomni to dam znać

A tak w ogóle to Cię znam z widzenia :) oglądnełam Twój album na profilu. Ja mieszkam na przydworcowym...
 
Ostatnia edycja:
Ja chodziłam do Karpiela ( ojca ) a syna Pawła znam robił mi usg jak leżałam na patologii dla mnie miły choć może dlatego że to kolega męża z liceum ;-)

Niunans na kiedy masz dokładnie termin ??
 
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii przyszłam do domu i mam ciepło
w końcu grzeją :happy::yes:
syn właśnie do mnie zadzwonił że mnie kocha ale on u babci śpi a ja sobie mam odpocząć :szok: po czym dodał papa pozdrów rodzinkę a ja lecę i się rozłączył ;-)
no więc nie muszę jechać po Młodego mamy wolny wieczór z chłopem tylko ciekawe o której chłop wróci :confused:
Emcia czy ty pisujesz na skyscraper ?
 
Ja chodziłam do Karpiela ( ojca ) a syna Pawła znam robił mi usg jak leżałam na patologii dla mnie miły choć może dlatego że to kolega męża z liceum ;-)

Niunans na kiedy masz dokładnie termin ??
na 23 listopada ale wg lekarza mogę nie wytrzymać do tego czasu bo jestem na fenoterolu 3x 1 tabl bo od miesiąca zaczęła mi się skracać szyjka. Ale zobaczymy wizyte mam w środę więc się okaże
 
JustaS tak :) ciekawych rzeczy można się tam dowiedzieć. U mnie też już grzeją :)
niunians kiedy odstawiasz Fenek?
 
Ostatnia edycja:
Emcia ja czytam ;-) kiedyś coś pisałam na kilku spotkaniach z nimi byłam i tak ostatnio mi się rzucił twój nick i zastanawiałam się gdzie ja już Cię widziałam i dzisiaj mnie właśnie oświeciło :-)

Chłop mi się zgubił, znaczy się jeszcze do domu z roboty nie wrócił siedzę więc sama i relaksuje się na allegro :tak:
 
reklama
helou:-)

Zuzia , ALdonka wielkie dzięki kochane!:-)

Kochane mam pytanko czy znacie jakiegos dobrego dermatologa dziecięcego czy coś prywatnie moze być bo musze isc szybko... musze isć z kapikiem coś mu sie dzieje z pazurkiem u nóżki:-( ...

wpadne potem zaraz mam gości kolejnych;-)
 
Do góry