reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

bry...

ło losie młody ma katar po pas;-) a co gorze siedzi mu w nosie i nie chce wyjść ..i do tego zaczął mi pokasływać dzis wrrr... ale na szczęscie tak raz na jakis czas jednorazowo kaszel:-) zobaczymy...
mam nadzieje że nic się nie rozwinie.
na spacer idziemy bo po pierwsze bym sie zanudziła w domu :-) a po drugie 100 razy lepiej mu się oddych na polku:-)

jakie plany na weekend kochane macie:-)
my sie dziś po południu chcemy do lasu wybrać gdzieś poza miasto:-) no chyba że młody jakieś objawy inne wykaże ..oby nie;-)
buziolki miłęgo dnia
 
reklama
witam po weekendowo :)

oj ciężki a w zasadzie bardzo intensywny weekend miałam
sama z synem byłam i mnie dziecko mocno wymęczyło
przez całe dwa dni byłam tylko dla niego, robiliśmy to na co Młody miał ochotę
budowaliśmy zamki w piasku, szaleliśmy na placach zabaw, jeździliśmy na rowerku
karmiliśmy gołąbki, jedliśmy lody dużo lodów i śmieciowe żarcie - młody szczęśliwy ja też choć zmęczona

a żeby mi się dzisiaj po pracy nie nudziło to tata z rana przywiózł mi dwie siatki jabłek
z 10 kg na pewno ich jest, coś muszę z nimi zrobić - umiem tylko kompot, więc muszę poszperać w necie za jakimś przepisem na mus jabłkowy taki żeby był do naleśników, ryżu i tarty
 
helou:-)

Ja również witam powekendowo:-)
u nas również intensywny wekend;-)
bylismy po pstrągi na Uhryniu i spacerku po lesie..
neistety źle się skończył bo młodego użarł kleszcz;/ na szczęście po ok. 1-1.5 go wyciągneliśmy wiec bardzo długo w nim nie siedział no i mam nadzieje że nic nie zrobil..ehh no nic pozostaje czekac;/
poza tym także zaliczylismy lody kapik rurki;-) a my kaweczkę mrożoną ze starego koktajlbaru na lwowskiej!:-) mniam mniam..kurde ale tam kolejki:-)
dziś kapik był u mojej mamy..
ja byłam w pracy a po 14 pojechałam w końcu sie przemeldować bo 3 lata już mieszkam w nowym miejscu i jeszcze tego nei zrobiłam.. i kur...
stałam tam 2 godziny!! a nawet ponada jakaś masakra!!
wiecie co i wcale nei było kolejki tylko jakaś laska 3 razy przepisywała wniosek o dowód!!! bo wiecie co nie wiedziała jak ma na rodowe nazwisko!!!!!!!!!!!!!MÓWIE WAM PRZEZYŁAM SZOK!!
potem wyszedł probelm jej córki bo ona twierdziła że ma na imie Marlena a w papierach było Magdalena!! ja pierdziu!!!!!!!!!!!!
no ale udało mi sie załątwić i teraz tylko czekac na dowód i pozgłąszać wszędzie;/

poza tym w srodę jadę do krakowa na usg genetyczne i 3d:-) noi na zakuppyy:D
z kapikiem ie robiłam takiego usg wiec postanowiłam że zobaczę czemu to tyle kosztuje;-) hihi

ide na m jak miłosc..
buziolki
 
Hej kochane!

Witam!
W weekend byliśmy na Cyrli, super było. Mam zdjęcia ale mój komp coś dziś wariuje więc postaram się jutro wstawić:tak:

Sabina jak zdrówko Kapika?

Justa i co mąż autko kupił?

Pozdrawiam!!!:-):-):-)
 
witam z rana

w końcu wczoraj wieczorem uporałam się z jabłkami zrobiłam kilka słoików kompotów i kilka słoików musu w sam raz do naleśników ryżu i tarty.
Wczoraj właśnie jedliśmy ryż z jabłkami a dzisiaj jak wrócę o jakiejś przyzwoitej porze do domu z pracy to może szarpnę się na szarlotkę

Zuza mąż kupił autko - piękne czarne i szybkie :tak:
Powiedz jakie jest podejście na Cyrlę, rozumiem że od Rytra szliście - już od dawna planuje tam się wybrać i może byśmy się wybrali w najbliższą niedzielę.
Młody co prawda lata po górach całkiem sprawnie - ostatnio szedł od hotelu w Suchej Dolinie do bacówki( zapomniałam jak się nazywa ta bacówka ale prowadzi ją takie małżeństwo z bloków i serwują pyszne pierogi )

dobra zmykam do robotyyyyyyyyyyyy
 
helou..
Zuza dawaj foty kochana!
Justa no super że zakup udany;-) ja ostatnio kompot nagotowałam ... i kapik wypił za 2 dni cały gar! my z dawidem po szklaneczce:-)
musze sobie jakiś jabłek przywieźć wiekszą ilosć nawet nie wiedziałąm ze on tak lubi kompocik:-)

byłam dzis w krakowie na usg 3d genetycznym:-) super sprawa to fakt mam fotki filmik ale nie za taką kase;-) wiecej nie pojade:-)
a po drugie weszłam do galeri i mnie głowa rozbolała wiec nic sobei nie kupiłam! nienawidzę tam robić zakupów ale przynajmniekj kurde wyprzedaże to tam są wypasione!!:-)

IDĘ SPAĆ BOM PADNIEA:-)
buziolki;_)
 
Cześć Dziewczyny!

Ale mnie tu długo nie było, aż wstyd :zawstydzona/y:

sabina gratuluje fasolki!!! a na wyprzedaze juz niedlugo bedziemy chodzic do Galerii Sandecja - H&M, 5-10-15, cocodrilo. Niestety Smyk zrezygnował ale nie narzekajmy :-D


Pozdrowienia dla Wszystkich!!
 
Emcia witaj i zaglądaj częściej :-)

Miałam wczoraj do Was zaglądnąć ale padłam razem z synem po 20 - wróciłam z pracy i wzięłam się za porządki ubraniowe syna, mąż w tym czasie zabrał Młodego do kolegi więc przewróciłam ciuchy w komodzie do góry nogami, przesortowałam za małe rzeczy , letnie pochowałam do pawlacza i trochę miejsca się zrobiło na nowe jesienno zimowe ciuchy - tak więc czekają mnie zakupy :tak:

Dzisiaj mamy z M wolny wieczór syn jedzie do moich rodziców a my może do kina pójdziemy a jutro obydwoje pracujemy :crazy: jak ja nie lubię pracujących sobót :-(
W niedzielę natomiast planujemy wypad do Zakopca poszwendać się po Dolinie Kościeliskiej, chcemy wykorzystać ostatnie ciepłe dni

jakbym już do Was nie zaglądnęła to życzę miłego weekendu :-)
 
Wklejam obiecane zdjęcia. Pozdrawiam!

Wejście na Cyrlę ok ale nie idż szlakiem tylko jakbyś szla na zamek i potem droga prowadzi do osiedla domków...bo ta jest łatwiejsza i krótsza. A na samej Cyrli pięknie i dużo ludzi. Tak z Rytra szliśmy






wol_error.gif
Ten obrazek jest przeskalowany. Kliknij tu, żeby zobaczyć oryginał (600x450).
4f9894d04d.jpeg


I troszkę naszych widoczków







fd95f13e22.jpeg
 
reklama
Zuza super wycieczkę mieliście - zdjęcia piękne i rodzinka również :)

my jednak jak już pisałam jutro pojedziemy do Zakopanego - zapowiada się super pogoda więc chcemy jeszcze Zakopane odwiedzić, a na Cyrlę prawdopodobnie się w następny weekend wybierzemy :) Mam nadzieję że Młody da radę tam się wydrapać !
 
Do góry