reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

Witam po weekendowo :)

byliśmy wczoraj w Zakopanym pogoda nam się udało i przeszliśmy spacerkiem Dolinę Kościeliską, zjedliśmy też GóralBurgera na Krupówkach i pyszne lody :)

Młody maszerował dzielnie, co chwilę nam zwiewał bo albo ptaszek albo motylek albo strumyczek albo konik - więc dzisiaj nóg nie czuję bo na zmianę musieliśmy za Młodym latać i sprowadzać na szlak ;)

to tyle, odezwę się wieczorkiem a teraz na spotkanie służbowe lecę
 
reklama
Witam kochane!

Trochę Was zaniedbalam ale ostatnio jakoś tak nie w humorze jestem, wszystko mnie denerwuje, przez dzień czasu brak a wieczorem już taka zmęczona jestem że padam:sorry2: Ciągle sama...dom...dzieci...obowiązki...
Już łapię się na tym że drę się niepotrzebnie na dzieci:sorry2::zawstydzona/y: wyładowuję żale na mężu...ehhhh
Wybaczcie więc:zawstydzona/y:

Idę troszkę poczytać żeby dowiedzieć się co u Was!

Pozdrawiam!
 
Witam!
zuzkus ale wycieczka udana, bardzo fajne zdjęcia. A co do złego humoru...jesień się zaczęła, to chyba norma.
JustaS GóralBurgera??
d050.gif
ja nie wiedziałam, że takie coś wymyślili. Szlak zdobyty super!

Zimno, szaro, deszcz pada. Już niedługo zima a młody nie ma ani kombinezonu ani kurtki...liczę, że wszystko kupię w galerii, i nie będzie trzeba jechać do Krakowa. Szkoda tylko, że Tesco nie będzie.
Ktoś z N.Sącza trafił "6" w lotka! Zgarnie ponad 4 600 000zł :szok: przyznawać się która to ! :cool2:
 
Emcia - ten GóralBurger to nic innego jak kebab - knajpa na Krupówkach tak się nazywa i serwują tam właśnie GóralBurgery :) Na Krupówkach jest jeszcze Baconald's to dopiero nazwa :laugh2:
Wczoraj puściłam totka, i mąż o 5 rano mnie z łózka zwlókł bo przeczytał na onecie ze 6 padła w Nowym Sączu i kazał pokazać kupon - powiedziałam że jak szóstki nie będzie to utłukę że o takiej porze mnie budzi, no i po sprawdzeniu marna dwójka nam się trafiła a mąż za pobudkę ma przechlapane ;-)
Emcia ja pisałam ostatnio że zrobiłam porządki w ciuchach Młodego, w sobotę kupiłam kombinezon z Tchibo i śniegowce, reszta zakupów trochę na allegro, trochę w ciucholandzie no i też czekam na galerię. Tesco odwiedzę w Krakowie ale słyszałam że już drogie jest, już się nie bardzo opłaca - koleżanka kupiła mi dżinsy z H&M takie ocieplane ze ściągaczami i sznureczkami w pasie praktycznie takie same są w TESCO za ponad 50 zł :crazy:

Zuza trzymaj się kobieto. Wcale się nie dziwię że Ci sie nie chce żeś zmęczona, - mnie też czasem się nic nie chce, też mam złe humory i gorsze dni i też łapię się, że na Młodego krzyknę a i mężowi się dostanie - a Ciebie to podziwiam naprawdę trójka dzieci, dom do ogarnięcia - a jak chcesz się pożalić to wpadaj tutaj, wygadasz się wypiszesz i od razu lepiej będzie :tak:

zmykam za robotę się wziąć muszę, odezwę się wieczorem jak nie padnę bo dzisiaj mam służbowy wyjazd do Limanowej i Rabki
 
postaram się zajrzeć wieczorem...jak nie zasnę, bo ostatnio usypiam szybciej niż dzieci, nic mi się nie chce wrrr...jak ja siebie takiej nie lubię


he he ja mam ostatnio to samo - zasypiam równo z Antkiem - idę czytać z nim książeczkę i zaczynam ziewać po pierwszym zdaniu ;-)
 
BRY:-)

Zuzia kurcze współczuje:-( a gdzie mężuś pracuje? w Polsce czy zagranicą?
Emcia kurde no nie ja wygrałam;-) heheh
Justa supee że wyjazd się udał:-)
ja tylko na sekundke wpadłam bo mi się ziemniki kończą gotować;-) i jemy obiadek:-)
upiekłam dziś placucha ogarnęłam mieszkanko i potem spacerek z meżusiem i kapikiem:-)

takżę jako kura domowa się dziś sprawdziłam hehe;-)

poza tym byłam u pawlakowej w czwartek no i powiedziała żę facecik bezie;-) takze zwariuje z 3 chłopami w domku:-)
no chyba że kropkowi coś zniknie międzyczasie;-)

dobra spadam teraz ide obiad nakłądać:-)
wpadne potem
 
Cześć dziewczynki :))
Chciałam się z wami przywitać :)) Jeszcze nigdy nie zglądałam na regionalne bo niewiedziałam że ktoś pomyślał o Nowym Sączu :))
W związku z tym że niektóre z was to już doświadczone mamy to ja mam pytanie :)) Oczywiście wiąże się z moim zbliżającym się porodem :)) to pierwsze dziecko więc tak się zastanawiam czy któraś z was rodziła w szpitalu w NS i jak wam tam było?? No i co trzeba ze sobą zabrać bo ja nie wiem co tam wymagają a chciałabym spakować torbę :)) wielkie dzięki z góry za wszelkie odpowiedzi :))
 
reklama
Niunia helou:-)
ja niestety nie pomoge bo rodziłam w medikorze:-)
a tak wogóle to meiszkasz w ns czy w okolicach co porabiasz itp:-)
no kurcze zdradź sie coś nam;-) hiihi buziolki

JEEEZZZUUUU jak mnie dziś boli głowa a do tego moje dziecie ma dzis też dzień na nie wiec juz nie mogę sie doczekać 20 kiedy to kolega bezie spał:-)

ale mam dzis smaka na sałatke grecka;-) a że wszystkie skłądniki zakupiłam to na bank ja dziś wykonam;-)
zapraszam;-) na placuszka też :-)
 
Do góry